Samsung Galaxy Buds Pro Görüntülendi

2 dk


Samsung’un 14 Ocak’ta yapacağı UNPACKED etkinliğinde tanıtılması beklenilen Galaxy Buds Pro’dan haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de kulaklığın resmi destek sayfaları görüntülendi.

Samsung, yeni yıla süratli bir başlangıç yapmak adına 14 Ocak’ta gerçekleştirileceği planlanan UNPACKED etkinliğine hazırlanıyor. UNPACKED’de Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisinin yanısıra yeni True Wireless kulaklık Galaxy Buds Pro’nun da tanıtılması bekleniyor.

Resmi destek sayfaları da hazır:

Galaxy Buds Pro ile ilgili gelen ilk detayların sonrasında şimdi de kulaklıkların resmi destek sayfaları meydana çıktı. Almanya ve İngiltere’de yayınlanan bu sayfalarda Samsung SM-R190 ismi ile yer alan kulaklıklar ile ilgili şimdilik bir bilgi paylaşılmamış olsa da bu hazırlık, kulaklığın beklendiği gibi 14 Ocak’ta tanıtılacağına dair bir işaret olarak yorumlanabilir.

Aktif gürültü önleme, otomatik ambiyans modu ve daha fazlası:

Ortaya çıkan görsellere göz attığımızda, Galaxy Buds Pro’nun dizayn olarak önceki kuşak olan Galaxy Buds ve Buds+ ile aynı göründüğünü söyleyebiliriz. Galaxy Buds Pro, yanısıra getirdiği yeni özellikler ile öne çıkacak.

Mor, gümüş ve kara olmak üzere üç değişik renk alternatifi ile istikbal olan kulaklık; otomatik ambiyans modu, 3 ebatlı ses ve aktif gürültü önleme özelliklerine sahip olacak. Galaxy Buds+, aktif gürültü önleme özelliğine sahip değildi ve bu yönüyle rakibi AirPods Pro’nun arkasında kalmıştı.

Samsung’un Galaxy Buds Pro’da aktif gürültü önleme özelliği ile bu hali eşitlemesi bekleniyor. Kulaklığın aynı vakitte oyuncular amacıyla bir düşük gecikme moduna sahip olacağı da düşünülüyor. Galaxy Buds Pro’nun kutusu 472 mAh bataryaya sahip olacak ve kulaklıklar ise 58 mAh’lık batarya ile istikbal. Kulaklık ile ilgili başka detaylar amacıyla ise biraz daha beklememiz gerekiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
5 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir