Sıradaki içerik:

Twitch, Irkçı Kelime Kullananları Engelleyeceğini Söyledi

e
sv

Samsung Galaxy Buds Pro Görüntülendi

1826 okunma

Samsung’un 14 Ocak’ta yapacağı UNPACKED etkinliğinde tanıtılması beklenilen Galaxy Buds Pro’dan haberler gelmeye devam ediyor. Şimdi de kulaklığın resmi destek sayfaları görüntülendi.

Samsung, yeni yıla süratli bir başlangıç yapmak adına 14 Ocak’ta gerçekleştirileceği planlanan UNPACKED etkinliğine hazırlanıyor. UNPACKED’de Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisinin yanısıra yeni True Wireless kulaklık Galaxy Buds Pro’nun da tanıtılması bekleniyor.

Resmi destek sayfaları da hazır:

Galaxy Buds Pro ile ilgili gelen ilk detayların sonrasında şimdi de kulaklıkların resmi destek sayfaları meydana çıktı. Almanya ve İngiltere’de yayınlanan bu sayfalarda Samsung SM-R190 ismi ile yer alan kulaklıklar ile ilgili şimdilik bir bilgi paylaşılmamış olsa da bu hazırlık, kulaklığın beklendiği gibi 14 Ocak’ta tanıtılacağına dair bir işaret olarak yorumlanabilir.

Aktif gürültü önleme, otomatik ambiyans modu ve daha fazlası:

Ortaya çıkan görsellere göz attığımızda, Galaxy Buds Pro’nun dizayn olarak önceki kuşak olan Galaxy Buds ve Buds+ ile aynı göründüğünü söyleyebiliriz. Galaxy Buds Pro, yanısıra getirdiği yeni özellikler ile öne çıkacak.

Mor, gümüş ve kara olmak üzere üç değişik renk alternatifi ile istikbal olan kulaklık; otomatik ambiyans modu, 3 ebatlı ses ve aktif gürültü önleme özelliklerine sahip olacak. Galaxy Buds+, aktif gürültü önleme özelliğine sahip değildi ve bu yönüyle rakibi AirPods Pro’nun arkasında kalmıştı.

Samsung’un Galaxy Buds Pro’da aktif gürültü önleme özelliği ile bu hali eşitlemesi bekleniyor. Kulaklığın aynı vakitte oyuncular amacıyla bir düşük gecikme moduna sahip olacağı da düşünülüyor. Galaxy Buds Pro’nun kutusu 472 mAh bataryaya sahip olacak ve kulaklıklar ise 58 mAh’lık batarya ile istikbal. Kulaklık ile ilgili başka detaylar amacıyla ise biraz daha beklememiz gerekiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.