SamsungTelefonlar

Samsung Galaxy A71 5G Snapdragon 855 İle Çin’e Geliyor

Samsung Galaxy A71, küresel olarak uzun zaman önce piyasaya sürüldü. Ve şimdi, bu telefonun Çin’e de geleceği haberini aldık. İlginçtir, bu Çince versiyon orijinal modelden farklı.

Çince versiyonu 5G ağlarını desteklemektedir. Bu varyantta, üretici Qualcomm Snapdragon 855 mobil platformunu koydu. Ayrıca 5G ağına bağlanmak için harici bir 5G ana bandı kullanıyor Şu anda, Samsung haberlere resmi olarak cevap vermedi.

Samsung Galaxy A71 5G, bir SM-A7160 modeliyle birlikte geliyor. Bu arada, daha önce Geekbench’in veritabanında bulundu . Bu, makinenin kısa süre içinde piyasaya gireceğini gösterdi. İkincisine göre, Samsung Galaxy A71 8GB Ram ile geliyor, Android 10 sistemini çalıştırıyor, Bluetooth 5.0’ı destekliyor ve denizaşırı versiyondan daha büyük bir dahili pile sahip.

Bununla birlikte, Samsung Galaxy A71 5G’nin diğer parametreleri diğer versiyonun parametreleriyle aynı olabilir. Böylece, 6,7 inç AMOLED ekran kullanıyor ve ekranın ortasında bir ön delik lensi ile tasarlanmış. Gövdenin arkası dört kamera modülüne sahip.. İkincisi 64 megapiksel ana sensör, 12 megapiksel ultra geniş açılı lens ve iki 5 megapiksel alt sensör içeriyor.

Bu arada, orijinal varyant Snapdragon 730 yongasını kullanıyor. Filipinler’de piyasaya sürülen modelde küçük bir değişiklik oldu – Snapdragon 730G yongasını kullanıyor.

Buna ek olarak, yukarıdaki render’dan bu telefonun nispeten ince olduğunu görebiliriz. Ayrıca, telefonun alt kısmında 3,5 mm kulaklık girişi, C Tipi şarj bağlantı noktası ve hoparlör açıklığı bulunduruyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu