Samsung Galaxy A53 Daha Fazla Renk Seçeneği İle Geliyor

2 dk


2021’in sonuna yaklaşırken, akıllı telefon üreticileri dikkatlerini gelecek yıla ve onunla birlikte gelecek akıllı telefonlara kaydırmaya başlıyor. Samsung bir istisna değil ve şirket yeni Galaxy S22 serisinin piyasaya sürülmesiyle meşgulken, aynı zamanda pazar için yeni orta sınıf yarışmacılar hazırlıyor. Koreli firmadan gelen ilk orta sınıf akıllı telefonların listesi Samsung Galaxy A13 ve ayrıca Samsung Galaxy A53 ve Galaxy A73‘ü içeriyor. Bunlar genellikle şirketin her yıl piyasaya sürdüğü ilk akıllı telefonlar.

Bu yıl Samsung, en başarılı akıllı telefonlarından biri olan A51’in devamı olarak Mart ayında Galaxy A52’yi tanıttı. Ağustos ayının ilerleyen saatlerinde marka, Samsung Galaxy A52s 5G adlı kademeli bir yükseltme başlatmaya karar verdi.Şimdi, şirket şimdiden bu cihazlar için doğrudan devamı olan Galaxy A53‘ü planlıyor.

Samsung Galaxy A53 farklı renk çeşitleri barındırıyor

GalaxyClub tarafından hazırlanan bir rapora göre Samsung Galaxy A53, Siyah, Beyaz, Açık Mavi ve Turuncu olmak üzere dört renk seçeneğiyle gelecek. Ancak şirket, akıllı telefonun 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesinden sonra yeni renk seçenekleri veya özel sürümler bile sunabilir.

12 MP ultra geniş, 5 MP derinlik ve 5 MP makro gibi diğer birimlerin de aynı olup olmayacağı şimdilik belirsiz. Kamera açısından büyük güncellemeler beklenmiyor.

Ayrıca, şirketin en çok satan orta sınıf telefonlarında 4G modelini bırakıp bırakmayacağı belirsiz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

59
7 Paylaşım, 59 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir