SamsungTelefonlar

Samsung Galaxy A31 Destek Sayfası Yayında, Lansmanı Yakında Görünüyor

Samsung , Galaxy A31 olarak adlandırılan 2020 yılı için yeni nesil bütçe cihazı üzerinde çalışıyor. Cihaz zaten çok sayıda sızıntı ve söylentinin bir parçası olmuştur. Aslında, son zamanlarda Bluetooth sertifikası aldı. Cihazın listeye göre bağlantı için Bluetooth 5.0 çalıştırdığı görüldü.

Şimdi, cihazın destek sayfası Samsung’un resmi Rus sitesinde yayında. Destek sayfası ayrıca cihazın SM-A31F / DS model numarasıyla geleceğini onaylar. Ne yazık ki, cihaz hakkında çok fazla açıklama yapmadı.

Samsung Galaxy A31: Lansman, Kullanılabilirlik

gsmarena 001 teknobizdeyiz
Samsung Galaxy A31 Destek Sayfası Yayında, Lansmanı Yakında Görünüyor 3

Akıllı telefonun destek sayfası artık yayına girdiğinden, cihazın resmi tanıtımına yaklaştığını gösteriyor. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda cihaz hakkında daha fazla şey duymalıyız.

Özellikler, Özellikler

Yeni GeekBench listesinin başlaması gerekiyorsa, yeni Galaxy A31 akıllı telefon 4GB RAM ve Android 10 OS ile gelecek . Kaputun altında, cihaz Helio P65 yonga setine işaret edebilecek MediaTek MT6768V / CA yonga setinde çalışacaktır. Cihazın 64 GB’lık bir temel depolama alanı olmalı ve 128 GB’a kadar çıkmalıdır .

Optik açısından, 5MP makro birimiyle eşleştirilmiş 48MP birincil sensöre bakıyoruz. Tüm bunlar içinde paketlenmiş 5.000mAh pil ile desteklenmektedir . Bunun dışında cihaz hakkında fazla bilgimiz yok. Önümüzdeki günlerde yüzeye çıkacak cihaz hakkında daha fazla ayrıntı tahmin ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu