Samsung Galaxy A01 Core, Google Tarafından Onaylandı!

2 dk


Samsung, Galaxy A01 Core adlı gelişmekte olan pazarlar için yeni bir ultra uygun fiyatlı akıllı telefon hazırlıyor. Telefon, Bluetooth 5.0 ile Bluetooth SIG’de onaylandı ve bize önemli özellikleri ve bir fotoğraf veren Google Play Konsolunda göründü.

Yeni telefon 720p ekrana ve sadece 1GB RAM’e sahip eski bir yonga setine sahip olacak.

Yonga seti MT6739WW – MediaTek’in Helio takma adıyla değersiz olduğu düşünülen oldukça nadir bir platform. Daha önce Nokia 1 Plus’ta görmüştük – 1.5GHz’de çalışan dört CPU Cortex-A53 çekirdeği var. Telefon en son Android 10’u çalıştıracak, ancak tam özellikli sürüm veya hafif Go sürümü olup olmadığından emin değiliz.

Telefonun kendisi, üst ve altta düzenli çerçevelerle standart giriş seviyesi görünümlere sahip, ancak alt tarafa bir düğme koymak için yeterince kalın değil. Ekran oldukça uzun ve ses düğmesi sağ tarafta, güç tuşunun üstünde görülebilir.

Telefon ayrıca Wi-Fi Alliance web sitesinde SM-A013F ve SM-A013F_DS (Çift SIM’de olduğu gibi) iki isim altında görünerek şirketin birden çok pazar lansmanı için hazırlandığını ortaya koyuyor. Galaxy A01 Core, Wi-Fi 802.11 b / g / n’ye sahip olacak ve sertifika, Android 10 işletim sistemini bir kez daha doğruladı.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir