Sıradaki içerik:

Realme Watch Ve Realme TV 25 Mayıs’ta Geliyor!

e
sv

Samsung, Daha Uygun Bir Galaxy Fold Hazırlıyor

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Araştırma şirketlerinin Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları ve DisplaySearch kurucusu Ross Young, Samsung’un bu yıl Temmuz ayında Galaxy Fold akıllı telefonun özel bir sürümünü duyurmayı planladığını duyurdu.

Samsung, Temmuz Ayında Piyasaya Sürülmek İçin Daha Uygun Bir Galaxy Fold Hazırlıyor

DisplaySearch’a göre Samsung sadece $ 1.099 gibi bir fiyata bu modeli satacak. Üretici sadece 55 bin adet sevkiyatı planlıyor. Bu, Galaxy Fold 2 olarak tam teşekküllü bir halefin serbest bırakılmasından önce envanteri Galaxy Fold kalıntılarından temizlemek için yapılacaktır.

Samsung Galaxy Fold Special Edition, geçen sonbaharda piyasaya sürülen orijinal akıllı telefonla tamamen aynı görünüme sahip olacak. Ancak, piyasadaki en ucuz esnek akıllı telefon olacak.

Daha önce, ünlü XDA Developers’ın editörü Max Weinbach, Winner2 kodlu Samsung Galaxy Fold Lite 4G akıllı telefonun 256 GB flash bellek ve tek çipli Snapdragon 865 sistemi alacağını açıkladı. Maliyeti azaltmak için, Samsung’un 2018, 2019 ve 2020’de akıllı telefonlarında kullandığı bileşenleri kullanacak. Katlandığında, kullanıcılar ek bir ekrana erişebilecek, ancak Samsung Galaxy Fold ile aynı boyutta olmayacak. Boyut olarak, Samsung Galaxy Z Flip’in dış ekranı ile daha karşılaştırılabilir.

İyi haber şu ki yakışıklı GalaxyFold 2 yongaseti tutmalı. Bu, depolama alanının 256GB’a kadar kesilmesi gerektiğinde Snapdragon 865’in yerleşik olacağı anlamına geliyor. Yonga setinin varlığı onu mevcut amiral gemileri ile eşitler. Ayrıca, fiyatı düşürmek için Snapdragon 855+ ile piyasaya sürülen Galaxy Z Flip’i geçecek.Raporda ayrıca Fold Lite’ın dahili ekranında Ultra İnce Cam ile gelmeyeceği belirtiliyor. Bu nedenle, görüntü kalitesi Galaxy Z Flip’de sahip olduğumuzun biraz altında olacak. Tabii ki, tüm bunlar hala söylentilere dayanıyor. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.