Yaşam

Samsun’da Bir Otomobil, Hareket Halindeki Tırın Altından Geçti

İnternet kullanımının süratle artması, dijital platformların popülerliğini de yükseltiyor. Günümüzün birçoklarını geçirdiğimiz toplumsal medya da bu platformların başını çekiyor. Hatta yapılan tahliller dünyada 3.5 milyardan fazla insanın toplumsal medya hesabına sahip olduğunu; bu sayının 2025’ten itibaren 5 milyara yaklaşacağını ortaya koyuyor.

Durum bu türlü olunca birçok enteresan içerikle bu mecralarda karşılaşıyoruz. Bu içerikler bazen korkutucu, bazen komik, bazen de epeyce değişik olabiliyor. Mesela geçtiğimiz günlerde bir Ukrayna askerinin telefonu sayesinde hayatının kurtulduğunu gösteren bir görüntünün internette yayıldığını sizlerle paylaşmıştık. Artık ise hayli ülkemizde yaşanan epeyce tuhaf bir olayın imgeleri toplumsal medyada gündem oldu.

Samsun’da bir araç, hareket halindeki tırın altından geçti

Emniyet Genel Müdürlüğü, resmi sitesi üzerinden yurt genelinde geçtiğimiz mart ve şubat aylarında gerçekleşen trafik kazalarını yayımladı. Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) kameraları tarafınca yakalanan bu imajlardan biri ise toplumsal medyada viral oldu. Samsun’da çekilen bu farklı manzara, bir aracın aksiyon sinemalarını aratmayan bir atak yaptığını gözler önüne serdi.

Samsun’un Atakum ilçesinden geldiği aktarılan görüntüde SUV tipinde bir aracın, hareket halindeki beton yük taşıyan bir tırın altından geçtiği görülüyor. Bunun akabinde ise aracın, muhtemelen olayın şoku sebebiyle sağa çekerek durduğu gözlemleniyor.

Belirttiğimiz üzere bu enteresan manzara toplumsal medyada gündem oldu. Birçok kullanıcı yaşanan bu enteresan olay hakkında komik yorumlarda bulunu. Hatta kimileri imgeleri tanınan aksiyon sineması serisi Süratli ve Öfkeli’ye benzetti. Kimileri ise bloğu götüren tırı eleştirerek makus sonuçların ortaya çıkabileceğini aktardı. Gelin daima birlikte bu reaksiyonlardan kimilerine bir göz atalım.

İşte gelen yansılar

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 0 bnRK2EYs

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 1 Bg73yqdk

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 2 KUK4E71K

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 3 p5yWJAU1

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 4 d6vluROy

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 5 3gfVSrEh

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 6 QgZCsFD7

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 7 tGaD6ChU

samsunda bir otomobil hareket halindeki tirin altindan gecti 8 E7c5HSIB

Kaynak: https://www.webtekno.com/samsun-bir-araba-hareket-halindeki-tirin-altindan-gecti-h123011.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu