Sıradaki içerik:

Huawei Mate 30 5G çıkış tarihi ne zaman?

e
sv

Sahte iPhone 11 satışa çıktı!

257 okunma

Apple’ın merakla beklenen akıllı telefon modeli iPhone 11 hakkında ortaya çıkan bilgiler her geçen gün çoğalırken, görüntüleri de aynı şekilde sızdırılmaya devam ediliyor. Şimdi de son çıkan görüntülerden derlenen detaylarla birlikte sahte iPhone 11 üretildi. Çalışırken görüntülenen yeni iPhone 11 imitasyonu, iPhone XI hakkında ortaya çıkan detayların tümüne yer veriyor.

İşte sahte iPhone 11!

Özellikle iPhone modellerinde cihazlar henüz tanıtılmadan imitasyon modellerinin yapıldığını görüyoruz. Bu durum, iPhone XI modelinde de değişkenlik göstermedi. Daha resmen duyurulmadan telefonunçakmasışimdiden üretildi!

Ortaya çıkan iPhone 11 imitasyonu, yeni iPhone hakkında ortaya çıkan tasarım detaylarını doğrular nitelikte. Tasarım anlayışı olarak iPhone X serileri ile oldukça benzerlik göstereceği düşünülen modelin arkasında da köşeleri oval hale getirilmiş kare içine alınan 3 kamerayı görüyoruz.

Ekran tarafında her ne kadar imitasyon modelin altında iPhone modellerine nispeten kalın bir çerçeveye yer verilse de, orijinal modelde bu durumun böyle olması beklenmiyor. Orijinal model, imitasyon modelden daha ince çerçevelere ve daha küçük bir çentiğe sahip olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Özlem 2 sene önce
  • tebrikler

avatar
  • Zeliha 2 sene önce
  • memnunum vallaha