Dizi & Film

RTÜK’ün Kızılcık Şerbeti Atılımından Ali Sunal’ın Deprem Konuşmasına Televizyon Dünyasında Bugün Yaşananlar

12 Mart Pazar günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

1. Survivor’da geçtiğimiz günlerde Merve ve Asena arasında büyük bir kavga yaşanmıştı. Kavga sonucunda Senem yarışmadan ayrılmak istemişti. Fakat geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı olayın videosunu izlemediğini dile getirerek kararı açıklamayı bugüne bırakmıştı. Merve ve Asena ile ilgili karar verildi!

rtukun kizilcik serbeti atilimindan ali sunalin deprem konusmasina televizyon dunyasinda bugun yasananlar 0 XYpmrhJw

2. Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür programının moderatörü olan Ali Sunal, program başlangıcında yaptığı konuşma ile seyircilerden büyük alkış aldı. 6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrasındaki normalleşmeden bahseden Ali Sunal, “Bir kişinin bile sorumluluk hissedip ben hata yaptım, özür dilerim diyerek istifa etmemesi mi normal olan?” diye sordu.

rtukun kizilcik serbeti atilimindan ali sunalin deprem konusmasina televizyon dunyasinda bugun yasananlar 1

3. YouTube’da yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün en sevilen ve popüler çifti Sedat Polat ve Elif Nur Yel doludizgin bir şekilde aşklarını yaşamaya devam ediyor! Araları bir iyi bir kötü devam eden ikili, dün akşam bir kaos yaşadı. Birbirlerini sosyal medyada takipten çıkartan çift sevenlerini üzerken ilk hamle Sedat Polat’tan geldi. Sedat, bir gece vakti Elif’e olan aşkını ilan etti!

rtukun kizilcik serbeti atilimindan ali sunalin deprem konusmasina televizyon dunyasinda bugun yasananlar 2 2mQpC6MO

4. Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinin ardından ömür boyu unutmayacağımız şeyler yaşandı. İktidara yakınlığıyla bilinen A Haber’in bir muhabiri, deprem bölgesinde bir çadırda yaşayan aileye ‘misafir’ olmuştu. Acı içinde sığınacak bir yer bulan depremzedelerin yanında “Çadırdan içeri girince bizi bir antre karşıladı. Antreden geçerek salona geldik. Çadır 25 metrekare. Oldukça büyük.” söylemleri tepki çekmişti. Mizahı çoğu zaman eleştiri için kullanan Güldür Güldür ekibi ise A Haber’in bu haberini mizah yoluyla sert bir şekilde eleştirdi. O anlar ise sosyal medyada gündem oldu.

rtukun kizilcik serbeti atilimindan ali sunalin deprem konusmasina televizyon dunyasinda bugun yasananlar 3 I5iMNlfg

5. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 18. bölümündeki gerdek ve şiddet sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Kızılcık Şerbeti dizisi, sosyal medyada tepki çekti. Show TV’nin iddialı dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti’nin 18. bölümünde Nursema isimli karakterin zorla evlendirildiği ve gerdek gecesinde ‘kocası’ tarafından camdan atıldığını izlemiştik. Tepki çeken birkaç sahnenin ardından RTÜK, dizi hakkında inceleme başlatılacağını duyurdu.

rtukun kizilcik serbeti atilimindan ali sunalin deprem konusmasina televizyon dunyasinda bugun yasananlar 4 V32Ryg7q

Kaynak: https://onedio.com/haber/rtuk-un-kizilcik-serbeti-hamlesinden-ali-sunal-in-deprem-konusmasina-televizyon-dunyasinda-bugun-yasananlar-1133579

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu