Kripto Para

Router Protocol’ün TVL’si 300 Milyon Doları Aştı

Dokuz farklı blockchain ağını birbirine bağlayan Router Protocol‘ün TVL hacmi 300 milyon doları geçti.

Coinbase, QCP Capital, DeFi Capital, Shima Capital ve daha fazlası üzere teşebbüsler tarafından desteklenen Router Protocol, mevcut ağlar ortasında sıkıntısız bir formda köprü altyapısı sağlamayı amaçlıyor. Blockchain’lerden bağımsız bir Web3 ekosistemi oluşturmak için gelişen Router Protocol’ün hacmi genişlemeye devam ediyor.

Router Protocol TVL’si Şirketi Güçlendiriyor

Bu yıl Ocak ayında alfa ana ağının piyasaya sürülmesinden bu yana Router, kıymetli blockchain ağlarını yani Ethereum, Polygon, BNB Chain, Fantom, Harmony, Cronos, Arbitrum, Optimism ve Avalanche’ı kendi sistemine entegre etti. Bu ağlardan güç alan Router’in TVL’si blockchain ağları ortasında takas ve transferlerle 300 milyon dolar TVL’ye ulaştı.

Router Protocol CEO’su Ramani ‘Ram’ Ramachandran, şu anki görüntünün beklentilerin çok ilerisinde olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Router Procotol’ündeki gelişmeler ve yenilikler, geliştiricilerin birkaç yıl sonra eksiksiz kullanıcı tecrübelerine sahip cross-chain eserler oluşturmalarını güçlendirmek için temel oluşturuyor.”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/router-protocolun-tvlsi-300-milyon-dolari-asti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu