Oyun

Rockstar, Max Payne 3 için muştuyu verdi!

Rockstar’ın bedelli serilerinden biri olan Max Payne, yakın vakitte bir remake muştusu ile hayranlarını heyecanlandırmıştı. Dev oyun stüdyosu, bu ay Max Payne hayranlarına ikinci bir muştuyu veriyor. Serinin son oyunu Max Payne 3’ü kapsayan gelişme, 2012’de çıkan oyunun içeriğine yapılacak bir eklemeyi kapsıyor. Oyunun 10. yaşına girmesini kutlayan bu müjde, yakın vakitte oyuna sahip olan herkesi ilgilendirecek.

Max Payne 3 albümü, 10. yılında güncellenecek

Kimi oyunların soundtrack albümlerindeki müzikler, oyuncular için çok mana söz eder. Rockstar Games bu bahiste düzgün bir prestije sahip. Şirket bugüne kadar oyunlarının müzikleri için sanatkarlarla ağır mesai harcadı. Max Payne 3 de albümüyle de takdir gören oyunlardan biriydi. 15 Mayıs 2012’de piyasaya sürülen oyunun, onuncu yaşına girmesine özel olarak albüm güncellenecek.

rockstar max payne 3 icin mustuyu verdi 0 GKOs5FEz
Max Payne 3

Albümdeki modüller HEALTH kümesi tarafından bestelenmişti. Anniversary Edition ekiyle güncelleneceği açıklanan albümde hem modüller remaster hale getirilecek, hem de yayınlanmayan birtakım modüller da albümde yer tutacak. Oyundaki sahnelerin sinematiğiyle güzel bir ahenk yakalayan Max Payne 3 albümü, hayranlarına uzun vakit sonra kendini hatırlatmış olacak.

Max Payne 4’ü bekleyenler için bu haber büyük ehemmiyet taşımayabilse de, en azından serinin unutulmadığını gösteriyor. Oyun dünyasının geneli GTA VI’yı beklerken siz Max Payne 4’ü bekliyorsanız şu ana kadar kalbiniz biraz kırılmış olabilir. Sızıntılar ve söylentiler, yakın gelecekte seriden bir remake ya da devam oyunu göreceğimizi ortaya koyuyor.

Sizin Max Payne serisinin devamından beklentileriniz neler?

Kaynak: https://shiftdelete.net/rockstar-max-payne-3-icin-mujdeyi-verdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu