Kapat

Riot Games, Valorant’ı Duyurdu!

Riot Games’in rekabete dayalı, karakter tabanlı PC oyunu Valorant, Kapalı Beta devresine başlıyor. Türkiye, Kanada, Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olacak Kapalı Beta dönemi, 7 Nisan 2020’de açılıyor.
Riot’un Overwatch ve CS:GO karması oyunu olacak Valorant, şimdiye kadar Alpha adımında olmasından hiçbir oyuncuya sunulmamıştı. Oyun, oluşturulan bildirime göre 7 Nisan’da kapalı betaya çıkıyor.

Riot açıklamasında Riot hesabı ve Twitch hesaplarının birbirine bağlanmasını istiyor. Bu bağlamanın sonrasında aktive edilen bölümde Valorant yayınları öne çıkarılmış olarak görülecek.

Beta başlangıç sürecinde bölge bölge açılacak. İlk bölgeler içersinde Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri yer alıyor.

Valorant’ın uygulayıcı üreticisi Anna Donlon, yaptığı açıklamalarda “Amacımız, Valorant kapalı betasını dünyanın dört bir yanısıra oldukça çok oyuncuya en süratli şekilde getirmekti fakat COVID-19 salgını bu planları etkileyerek daha geniş bir küresel açılıştan taviz vermeyi gerektirdi” dedi.

Abone Olun
0 0 0 0 0 0