Sıradaki içerik:

Huawei MateBook D14 Satışa Çıkıyor

e
sv

Resident Evil’ın Yeni Oyunu Çok Farklı Olabilir

263 okunma

Resident Evil’ın bir ileri oyunundan ilk bulgular gelmeye başladı. İddialara göre yeni Resident Evil oyunu, serinin geri kalanından değişik bir tecrübe sunacak.


Capcom ile alakalı sızıntılarıyla bilinen Dusk Golem, bir ileri Resident Evil oyununun seride şimdiye kadarki en büyük değişim olacağını ve meydana çıktığı vakit çoğu insanın bu hususta sinirleneceğini belirtti. Bununla beraber Golem ilaveten dahili testlerin “yüksek kaliteli” bulunduğunu gösterdiğinden bahsediyor.

Muhaslien bunların ne manaya yaklaştığını kısa vakit sonra öğreneceğiz. Bu bir ileri Resident Evil’in 2016 sonundan beri geliştirilmekte bulunduğu ve 2021’de geleceği iddia ediliyor. Hem de Golem, Capcom’un açıklamasının “gerçekten yakında” olacağını söylüyor.

Ocak ayında paylaşılan diğer bir sızıntı, yeni Resident Evil’in birinci kişi türünde olacağını, kurt adamları sahibi olan bir düşman türü içerdiğini ve Resident Evil 8 olarak adlandırılamayacağını öne sürüyordu. Yeni oyunun da asli olarak hayatta kalma ve korku temasında geçeceği söylenebilir.

Abone Olun
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.