Genel

Resident Evil: Resistance Betası Ertelendi

Capcom, Resident Evil: Resistance amacıyla bugün başlayıp 3 Nisan 2020 tarihine kadar sürecek açık beta testinin duyurusunu yapmıştı. Ne var ki bu test, şu an yalnızca Xbox One platformunda aktif. PC ve PlayStation 4 sürümleri üzücü bir şekilde ertelendi.

Geçtiğimiz Eylül ayı ortamında duyurulmuş olan Resident Evil: Resistance, Resident Evil 3 (2020) oyununun çok oyunculu modu olacak. Güzel bir oyun ile oyuncuları korkutmanın kendileri amacıyla her daim keyifli olduğunu ifade eden Üretici Masachika Kawata, bu tecrübesi Resident Evil: Resistance ile oyunculara yaşatacaklarını sözlerine eklemişti. Eğer Mastermind rolünde olursanız, bu keyfi yaşayabileceksiniz. Tesisten kaçmaya çalışan dört kişilik afetzede grubunu durdurmak amacıyla elinizden geleni ardınıza koymazken, afetzede grubunda olmanız halinde da sürprizlere hazır olmanızda yarar var.

İlk oluşturulan duyuruda 27 Mart – 3 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak olan Resident Evil: Resistance açık beta testi ile oyuncular çok oyunculu modu deneme fırsatı bulacaklardı. Xbox One sahipleri bu hususta şanslılar ama PC ve PlayStation 4 sahipleri amacıyla aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Capcom doğrulusunda Resident Evil Twitter hesabı üzerinden oluşturulan bildirime bakılırsa, teknik problemlerden ötürü bu iki platformdaki açık beta testi ertelenmiş. Geliştirici ekip bozukluğu çözüme ulaştırmak amacıyla çalışıyormuş ve giderildiğinde yeni bir duyuru daha yapılacakmış.


Gerçi oyunu satın alanlar her halükarda çok oyunculu moda da erişim sağlayabilecekler ama çıkışından evvelce bir denesek de fena olmazdı, değil mi? Umarım problem çok gecikmeden çözülür. Ne diyeyim, beklemeye devam.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu