Sıradaki içerik:

iOS 15 Hangi iPhone Modellerine Gelecek?

e
sv

Resident Evil 8 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

2260 okunma

Resident Evil 8 çıkış tarihi duyuruldu. Capcom doğrulusunda tasarlanan hayatta kalma korku türünde bir oyun. Sahip bulunduğu atmosfer ile türün sevenlerine eğlenceli zamanlar yaşatan Resident Evil 7, serinin yeni oyunu ile bu çıtayı yükseltmeyi hedefliyor.

Resident Evil 8 çıkış tarihi: 7 Mayıs 2021

Resident Evil 8 (Village), Resident Evil 7‘nin oynanış mekaniklerine yenilerini ekliyor. Resident Evil 4‘te tespit edilen market sistemi Resident Evil 8‘e geliyor. Markette, silah satın alabilir, silahlarınızı geliştirebilir ve karakteriniz için gerekli detaylı eşyaları bulabilirsiniz.

Yeni oyunun öyküsü bir kalede ve kalenin etrafında tespit edilen köyde geçiyor. Yayınlanan videoda yalnızca kalenin içerisi ve kötü karakterler gösterildi. Oynanış mekaniklerinin de tanıtıldığı canlı yayın uzun sürmedi. Oyunu ön sipariş ile alacak olan oyuncular amacıyla özel içerikler de bulunuyor. Hem de tanıtım yayınında Resident Evil 8‘in Koleksiyoncu Sürümü de gösterildi.

Resident Evil Village, 7 Mayıs 2021‘de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X amacıyla çıkış yapacak. Oyunu PS4 ve Xbox One’a satın alan oyuncular isterlerse bedava olarak PS5 ve Xbox Series X için yükseltme yapabilecekler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.