Resident Evil 8 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

1 dk


Resident Evil 8 çıkış tarihi duyuruldu. Capcom doğrulusunda tasarlanan hayatta kalma korku türünde bir oyun. Sahip bulunduğu atmosfer ile türün sevenlerine eğlenceli zamanlar yaşatan Resident Evil 7, serinin yeni oyunu ile bu çıtayı yükseltmeyi hedefliyor.

Resident Evil 8 çıkış tarihi: 7 Mayıs 2021

Resident Evil 8 (Village), Resident Evil 7‘nin oynanış mekaniklerine yenilerini ekliyor. Resident Evil 4‘te tespit edilen market sistemi Resident Evil 8‘e geliyor. Markette, silah satın alabilir, silahlarınızı geliştirebilir ve karakteriniz için gerekli detaylı eşyaları bulabilirsiniz.

Yeni oyunun öyküsü bir kalede ve kalenin etrafında tespit edilen köyde geçiyor. Yayınlanan videoda yalnızca kalenin içerisi ve kötü karakterler gösterildi. Oynanış mekaniklerinin de tanıtıldığı canlı yayın uzun sürmedi. Oyunu ön sipariş ile alacak olan oyuncular amacıyla özel içerikler de bulunuyor. Hem de tanıtım yayınında Resident Evil 8‘in Koleksiyoncu Sürümü de gösterildi.

Resident Evil Village, 7 Mayıs 2021‘de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X amacıyla çıkış yapacak. Oyunu PS4 ve Xbox One’a satın alan oyuncular isterlerse bedava olarak PS5 ve Xbox Series X için yükseltme yapabilecekler.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

44
6 Paylaşım, 44 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir