Redmi Watch ve Redmi K30 Ultra 14 Ağustos’ta Çıkacak

2 dk


Redmi M2006J10C modeli numarasına sahip olduğuna inanılan K30 Ultra tüm özellikleri ile bugün erken saatlerde TENAA çıktı. Çin markasının da yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığı söylentileri var. 818 Jingdong Mobil Festivali’nin bir ekranı, Redmi’nin bu cihazları 14 Ağustos’ta duyurabileceğini gösteriyor.

Aşağıda gösterilen ekran görüntüsü, Çin’de JD.com’da yapılacak olan yaklaşan cep telefonu festivalinin günlük programını göstermektedir. Alışveriş festivali 8 Ağustos ve 18 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. 8.14 tarihinin altındaki Çince metinde “Yeni Ürün Günü” yazdığı görülebilir. Bu nedenle, Redmi K30 Ultra 5G ve Redmi Watch’un 14 Ağustos’ta resmiyet kazanabileceği düşünülüyor.

Redmi Watch

Redmi’nin yaklaşmakta olan akıllı saatinin adı bilinmiyor. Redmi Watch olarak adlandırılabileceği tahmin ediliyor. Bu takma ad, geçen yıl Kasım ayında Mi Watch’un lansmanından sonra Redmi Genel Müdürü Lu Weibing tarafından netizenlere Redmi Watch’u dört gözle bekleyip beklemediklerini sorduğundan bahsetti.

Son zamanlarda, bir Çinli tipster Redmi akıllı saatinin yakında piyasaya sürüleceğini iddia etmişti. Çin’den sonra Hindistan, Redmi Watch’un bu ayın başlarında Hint Standartları Bürosu (BIS) veritabanında görüldüğü için onu alan ilk pazarlardan biri olabilir. Ne yazık ki, Redmi Watch’un özellikleri hakkında bilgi yok


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

56
7 Paylaşım, 56 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir