Sıradaki içerik:

Epic Games MudRunner’ı Ücretsiz Yaptı

e
sv

Redmi Watch Akıllı Saati Duyruldu!

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi doğrulusunda desteklenen Redmi, yeni akıllı saati “Watch“u adeta duyurdu. Bir akıllı saat için yeterli özelliklere sahip olan Watch, 7 güne varan kullanım olanağı ve çok ideal fiyatıyla da göz doldurmayı başarıyor. Redmi’nin yeni akıllı saati, 1 Aralık’ta satışa sunulacak.

Piyasaya sürdüğü ürünlerle teknoloji tutkunlarını etkilemeyi başaran Redmi, “Watch” olarak isimlendirdiği akıllı saatini duyurdu. Teknik özelliklerine karşın görkemli ideal bir fiyata sahip olan Redmi Watch, Xiaomi/Redmi hayranlarının favorilerinden olmayı başaracak gibi görünüyor.

Redmi’nin yeni akıllı saati, 1,4 inç büyüklüğünde kare yapılı bir LCD ekrana sahip. 120’den çok ekran kaplamasına sahip olan akıllı saat, bu sayede kullananlara, şahsa özel tecrübe sunmayı amaçlıyor. Tek bir tuş ile denetim edilebilen Redmi Watch, yalnızca 35 gram ağırlığı ile de bilekte yokmuş hissi veriyor. Kullanıcılar bu akıllı saate, 3 değişik beden renginin yanı sıra 5 değişik kayış modeliyle sahip olabiliyorlar.

Redmi Watch Nasıl Duruyor?

Redmi Watch, 7 gün kullanıma imkân yayınlayan 230 mAh kapasiteli bir pile sahip. Bluetooth 5.0 desteği ile hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilen akıllı saat, kullananlara NFC desteği de sunuyor. 7 değişik spor etkinliği amacıyla takip olanağı yayınlayan Redmi Watch, 5 ATM su basıncına sağlam oluşuyla da dikkatleri üstüne çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Redmi’nin yeni akıllı saati, kalp atış hızı, uyku ve genel uyku hali takibini sıksık olarak yapabiliyor. Üstelik bu akıllı saatin 30 gün öncesine kadar tuttuğu kayıtlara da ulaşılabiliyor. Xiaomi’nin “Xiao AI” adlı sesli asistanına da destek veren akıllı saat, bu sesli asistanın sunmuş olduğu bütün imkânların tecrübelenilmesine imkân sağlıyor.

Redmi doğrulusunda oluşturulan açıklamalara göre Çinli tüketiciler, 1 Aralık itibarıyla bu akıllı saati satın alabilecekler. Fiyat noktasına geldiğimizde ise inanması güç bir şekilde, bu akıllı saatin fiyatının yalnızca 40 dolar (yaklaşık 315 TL + vergiler) olduğunu görüyoruz. Redmi’nin yeni akıllı saatinin Türkiye pazarına ne vakit geleceği ise şu an amacıyla bilinmiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.