Sıradaki içerik:

Firefox Sürüm 84, Adobe Flash’ı Destekleyen Son Sürüm Olacak

e
sv

Redmi Note Serisi Dünya Çapında 140 Milyon Sattı!

831 okunma

Bugün Redmi, dünya genelinde 140 milyon adet Redmi Note serisi sattığını doğruladı. Dönüm noktasına ulaştığını doğrulayan Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, Note 9 5G serisinin yakında Çin’de piyasaya çıkacağını da açıkladı.

Xiaomi, 2014 yılında Redmi Note serisini piyasaya sürdü ve 2019’da Redmi bağımsız bir marka oluşturdu. Geçen yıl Redmi Note 7 serisini yılın başında piyasaya sürmüş ve Note 8 serisi 4. çeyrekte duyurulmuştu. Şimdiye kadar Note 7 serisinin satışları dünya genelinde 40 milyon adedi aştı. Note 8 serisi söz konusu olduğunda, Omdia araştırması, bu yılın ilk yarısında en çok satan ikinci akıllı telefon olduğunu ortaya çıkardı.

Bu yılın başlarında Hindistan’da Redmi Note 9, Note 9 Pro ve Note 9 Pro Max tanıtıldı. Redmi, 5G bağlantısını desteklemediği için bu serinin Çin’e gelişini atlamayı seçti. Yaklaşan Redmi Note 9 5G serisi, 5G bağlantısını destekleyen ilk Note serisi telefonlar olacak.

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, Redmi’nin 1.000 Yuan (1.554 ₺ ) fiyat aralığında amiral gemisi seviyesinde özellikler sunduğunu söyledi. Bilgi şeffaflığı ile alıcılar, makul olmayan prim ödemeden ürün hakkında doğru bilgiye sahip olur ve en iyi kaliteyi sunmaya çalışır. Bunlar, Redmi Note serisinin dünya çapında 140 milyon satışa ulaşmasını sağlayan şirketin temel ürün değerleridir.

Son olarak Weibing, Note 9 5G serisinin yakında Çin’e geleceği sonucuna vardı. Söylentilere göre lansman tarihi yarın açıklanacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.