Redmi Note 9 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

1 dk


Son zamanlarda, M2007J17C ve M2007J22C model numaralarını taşıyan bir çift Xiaomi akıllı telefon, Çin TENAA veritabanında görüldü. Raporlara göre bu cihazlar, yaklaşan Redmi Note 9 5G ve Redmi Note 9 Pro 5G’den başkası değil (diğer adıyla Redmi Note 9 5G High Edition, söylentilere göre).

Teknik özellikleriyle ilgili hemen hemen her şey zaten dökülmüş olsa da, Çinli akıllı telefon üreticisi henüz resmi lansman tarihini onaylamadı.

Bununla birlikte, Redmi’nin Genel Müdürü Lu Weibing, Weibo kolunda Redmi Note 9 5G serisinin bu ay ya da belki de 11/11 büyük satış festivali için tam zamanında piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor gibi görünüyor.

Şimdiye kadar öğrendiklerimizden, Redmi Note 9 5G muhtemelen sekiz çekirdekli bir MediaTek Dimensity 800U yonga seti ile güçlendirilirken, Redmi Note 9 Pro 5G daha güçlü bir Snapdragon 750G yongası için yerleşti.

Kamera bölümünde, Redmi Note 9 5G, 48 megapiksellik bir birincil kamera tarafından başlıklandırılan biraz mütevazı bir üçlü kamera sistemi kullanıyor. Redmi Note 9 Pro 5G ise 108 megapiksel Samsung HM2 sensörü ile dörtlü kamera kurulumuna sahip.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir