Sıradaki içerik:

Vivo G1, Yeni G Serisi Telefonlar Arasında Birinci Oldu

e
sv

Redmi Note 10 ve Note 10 Pro, bu Yonga Setlerini Kullanacak

477 okunma

Yarın Xiaomi, Redmi Note 9 serisini dünya genelinde açıklayacak. Redmi Note 9 serisi ilk olarak Hindistan’da tanıtıldı. Redmi Note 9 Pro ve Note 9 Pro Max, Hindistan’da pazara sürülen iki telefon. Avrupa lansmanı ile ilgili konuşurken, vanilya Not 9’u da görebiliriz. Fakat en enteresan olanı, Note 9 serisinin Çin’e gelmemesidir.

Redmi direktörü Lou Weibing, Weibo’da şunları söyledi:

Şirket, Redmi Note 9’u  Çin pazarında piyasaya sürmeyi planlamıyor , hedefimiz 5G özellikli telefonların üretimine odaklanmak ve portföyümüzü yeni modellerle genişletmek.

Bu bize Xiaomi’nin Çin’deki Note 10 serisi üstünde çalıştığına dair bir ipucu veriyor. Çin piyasası ilk kez bir Note telefonunu atlayamayacak. Redmi Note 6 serisi Çin’de atlandı ve Note 7 serisi direkt olarak pazara sürüldü. İkinci olarak, Note 8 serisinin lansmanı ile Note 9 serisinin lansmanı arasındaki vakit farkı çok çok değil. Ve şu anda, Not 9 serisi, Not 8 serisinin gerçek bir “ ardılı ” olarak adlandırılabilecek bir şey değildir . Note 8’den Note 9 serisine büyük bir sıçrama olmadı, fakat hepsi Note 9 serisinin Note 8 serisinden yalnızca 4-5 ay sonra meydana çıkmasıydı. Bu nedenle, Çin’de Not 9 serisini başlatmamış olabilirler.

Redmi Note 10 & Redmi Note 10 Pro Özellikler:

M2004J7AC ve M2004J7BC , Çin Etkileşim ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı doğrulusunda onaylanmıştır. Bu iki akıllı telefonun sırayla Redmi Note 10 ve Note 10 Pro olduğuna inanılıyor. MDY-11-EM ve MDY-11-EX şarj cihazı modelleri ile donatılmış oldukları ifade ediliyor . Birincisi 22.5W süratli şarjı desteklerken Pro sürümü 33W süratli şarjı destekleyecek.

Şarj hızlarının yanı sıra, iki telefona güç verecek olan yonga setlerine de bir ipucu veriyoruz. Redmi Not 10 M2004J7AC modeli aka yer alacak Dimensity 800 çift modeli 5G desteği ile SoC’u. İken redmi Not 10 Pro aka M2004J7BC MediaTek yer alacak Dimensity 800 +. 800 Boyutundan daha yüksek bir saat hızına sahip olmasına rağmen, Boyut 800 artı modeli hala resmi olarak açıklanmıyor.

Note 9 Pro’yu çalıştıran yonga seti ile ilgili daha çok bilgi alacağız; 7 Mayıs’ta Mediatek Dimension 800 Plus. Ve Xiaomishka’ya göre , Çin’de önümüzdeki ay en kısa sürede Note 10 serisini görebiliriz. Ayrıca, Pro sürümünün Hindistan’da başlatıldığını görebiliriz. Oysa küresel olarak yalnızca vanilya versiyonu pazara sürülebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.