Redmi K40 Pro Daha İyi Yenileme Hızı ve Hızlı Şarj İle Gelebilir

2 dk


Redmi K30 Pro ilk redmi markalı amiral gemisi telefonu olarak bu yılın başlarında giriş yaptı. İyi bir bütçe fiyatlandırması sunduğu özellikler için övgü aldı. Ancak, yalnızca 60Hz yenileme dereceli destek için destek taşıyordu. Çinli bir kaynakçı tarafından paylaşılan yeni bilgiler, Redmi’nin yaklaşmakta olan Redmi amiral gemisindeki tüm eksiklikleri çözdüğünü ortaya koyuyor.

Yaklaşan Redmi amiral gemisi muhtemelen Redmi K40 Pro olarak adlandırılacak. K30 Pro Mart ayında duyurulurken Redmi’nin K40 Pro’yu ne zaman tanıtacağı belli değil. Çinli bir haberciye göre, telefon yüksek yenileme hızı desteği sunacak. Bu, telefonun en azından 90Hz yenileme hızını destekleyebileceğini gösteriyor.

Sızıntı ayrıca Redmi K40 Pro’nun daha hızlı şarj için destek taşıyacağını gösteriyor. Redmi K30 Pro, 30W şarj desteği ile geldi. Redmi K30S Ekim ayında resmi gitti 33W hızlı şarj ile geldi. Bu nedenle, K40 Pro’nun daha iyi bir hızlı şarj deneyimi sunması muhtemeldir.

Şu anda, cihazın teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgi yok. Bununla birlikte, Snapdragon 875 amiral gemisi yonga seti tarafından çalıştırılması muhtemeldir. K30 Pro, Sony IMX686 64 megapiksel dörtlü kamera sistemiyle birlikte geldiği için mükemmel bir fotoğrafçılık deneyimi sundu. Bu nedenle, K40 Pro, fotoğraf departmanını da etkileyebilir.

Şu anda Redmi, Redmi Note 9 5G serisini Çin’de piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şirketin bunu önümüzdeki hafta duyurması muhtemel.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
9 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir