TelefonlarXiaomi

Redmi K30 Pro 24 Mart’ta Geliyor

Redmi K30 Pro 24 Mart’ta geliyor. K30 Pro Snapdragon 865 SoC tarafından desteklenecek, 5G ağlarını destekleyecek ve 64MP dört arka kamerayla birlikte gelecek . Şimdi Çinli telefon üreticisi amiral gemisinin yeni bir görüntüsünü yayınladı, bu da bir kez daha çentiksiz bir ekrana sahip olacağını doğruladı.

xiaomi redmi K30 pro teknobizdeyiz
Redmi K30 Pro 24 Mart'ta Geliyor 6

Bununla birlikte, Redmi K30’un aksine, Pro modeli 120Hz ekran yenileme hızı sunmaz. 90Hz bile değil, şirket 60Hz panel ile yerleşmeye karar verdi. Ancak, bu Samsung’un AMOLED paneli olacak ve Redmi olağanüstü kalite vaat ediyor. AMOLED ekran ayrıca, telefonun K30’da görülen yana monte edilmiş okuyucu yerine ekran içi parmak izi tarayıcısıyla geleceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, sadece yenilenen yenileme hızı değil, selfie kameralarının sayısı da ikiden bire düştü. Düşme algılandığında otomatik olarak geri çekilecek bir açılır mekanizmaya monte edilir. Aşağıda eklenen video bunu göstermektedir.

YouTube video

Weibo’daki ayrı bir gönderide, Redmi, beyaz versiyon gibi kırmızı renkli bir güç düğmesine sahip olan K30 Pro’nun mor renk varyantını gösterdi. Snapdragon 865 destekli akıllı telefon da green shade ile gelecek ve ” Fantasy Westward Journey 3D Edition ” adı verilen sınırlı bir sürüm de var .

Redmi K30 Pro Renk Seçenekleri

xiaomi redmi K30 pro teknobizdeyiz 1
Redmi K30 Pro 24 Mart'ta Geliyor 7
xiaomi redmi K30 pro teknobizdeyiz 2
Redmi K30 Pro 24 Mart'ta Geliyor 8
xiaomi redmi K30 pro teknobizdeyiz 3
Redmi K30 Pro 24 Mart'ta Geliyor 9

Redmi, önümüzdeki Salı günü gerçekleşecek olan K30 Pro’nun tüm teknik özelliklerini henüz açıklamadı, ancak Çinli telefon üreticisi telefonun LPDDR5 RAM, UFS 3.1 depolama, geliştirilmiş titreşim motoru ve Game Turbo 3.0 ile geleceğini doğruladı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu