Sıradaki içerik:

iPhone 13 serisi özellikleri ve fiyatı belli oldu!

e
sv

Redmi Buds 3, Apple AirPods’un ucuz bir kopyası olarak sunuluyor

277 okunma

3,5 mm kulaklık jakının aşamalı olarak kullanımdan kaldırılmasıyla kablosuz kulaklık ordusu genişliyor. Liderler arasında bugün Redmi Buds 3 TWS kulaklığını sunan Xiaomi var. Cihazın kitle fonlaması platformundaki fiyatı 25 dolardı.

Redmi Buds 3, Apple AirPods’un özelliklerini dışa doğru tekrarlar ve yarım kulak tomurcukları desteği sunar. Bir kulaklık sadece 4,5 gram ağırlığında ve kulaklığın şarj kutusuyla birlikte ağırlığı 42 gram. Kulaklıkları kulaklarınızdan çıkardığınızda oynatma otomatik olarak durur. Kontrol dokunmaya duyarlıdır ve IP54 desteği talep ederler.

Redmi Buds 3’ün içinde, uyarlanabilir ses kalitesi vardır.Hareketli bobin sürücülerini destekleyen bir Qualcomm QCC3040 yongası bulunur. İddia edilen pil ömrü, tek bir şarjla 5 saat ve şarj kutusu kullanıldığında 20 saattir. Hızlı şarj desteği var ve 1,5 saatlik müzik çalma için 10 dakikalık şarj yeterli.

Redmi Buds 3, daha net konuşma sesi elde etmek için ortam gürültüsünü ve akustik yankıyı dinamik olarak azaltabilen düşük gecikmeli oyun modu, yerleşik çift mikrofon ve cVc çağrı iptal teknolojisi sunar. Kulaklıklar arasında senkronize ses iletimi sağlamak, bağlantı kararlılığını artırmak ve ses arızalarının sayısını azaltmak için Gerçek Kablosuz Yansıtma desteği uygulandı.

Redmi K50 ve Xiaomi 12 dakikalar içinde şarj olacak

Son yıllardaki trendlerden biri, hızlı şarj gücünün büyümesidir. Bir dizi üretici hızı artırmaya kendini kaptırdı ve 100W çizgisini kolayca geçti. Oppo, Vivo, Realme ve tabii ki Xiaomi ; Rekor numaralara çok düşkün olan bu alanda çözümlerini gösterdiler.

Xiaomi’nin zaten 120W hızlı şarj sunan birkaç akıllı telefonu var. Xiaomi Mi 11 T Pro 120 W’ı destekleyecek; Redmi K50 ve Xiaomi 12’nin yanı sıra ultra hızlı şarj için yarışmacılar arasında gösteriliyor.

Redmi K50 söz konusu olduğunda, hızlı şarj gücünün 120 W olacağı, ancak Xiaomi 12’nin 150 W’ın üzerinde bir güçte şarj olacağı gerçeğiyle yönlendiriliyoruz. Bunlardan hangisi gerçekleşecek, mümkün olacak zaten Kasım ayında yargılamak için. 

Bu yılın başlarında Xiaomi’nin 4000 mAh pili şarj etmek için 8 dakika süren tescilli 200W hızlı şarj teknolojisini tanıttığını hatırlayın. Şirket ayrıca 120W kablosuz şarj yarattı.  Mesele şu ki, Çin, kablosuz şarj gücü açısından standartlar getirerek bunu 50 watt ile sınırladı. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.