Redmi 9 Sızdı: 4 Arka kamera

1 dk


Giriş düzeyinin tanınmış serisi Redmi dokuzuncu kuşak amacıyla hazırlıklarını sürdürüyor. Helio G80 yonga seti, 4 adet arka kamera, 3GB RAM gibi detaylar sızmış durumda.

Redmi Note 9 serisinin lansmanından sonra gözler Redmi 9 serisine çevrildi. Senelerdir ideal fiyatlı telefon arayanların ilk adresi durumuna gelen Redmi serisinin yeni delegesi merakla bekleniyor. Görsel ve özellikler de sızmış durumda.

Redmi 9 özellikleri

Redmi 9 modelinde 6.2 ya da 6.3 inçlik bir ekran beklentisi hakim. Yonga seti doğrultusunda ise Helio G80 iddialı olmaya çalışacak. 2 adet Cortex-A75 ve 6 adet Cortex-A55 çekirdeğinden meydana gelen yonga seti Realme 6i modelinde de kullanılmıştı.

3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi barındıracağı ifade edilen Redmi 9 modelinde 4 arka kamera ilgi çekiyor. 13MP çözünürlüğünde ana duyarga, 8MP çözünürlüğünde geniş açılı duyarga, 5MP çözünürlüğünde makro duyarga ve 2MP çözünürlüğünde derinlik duyargaü mevcut. Kamera doğrultusunda Realme 6i ile pek kapışamadığı görülüyor fakat esasen Redmi serisi kamera doğrultusunda hiçbir vakit çok iddialı olmadı.

Kamera paketi dikey olarak yerleştirilmiş. Derinlik duyargaü ve LED flaş ikinci bir yuva olarak derhal yanısıra yer alıyor. Şimdilik çözünürlük ya da batarya gibi detaylar netlik kazanmış değil.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

31
4 Paylaşım, 31 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir