Sıradaki içerik:

Call of Duty’de Yeni Dönem Başlıyor!

e
sv

Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass’e Dahil Edilecek!

285 okunma

Red Dead Redemption 2, Microsoft’un Xbox Game Pass adına attığı en büyük adımlardan bir tanesi olacak. Vahşi Batı temalı oyun, önümüzdeki ayın ilk haftalarında ücretli abonelik servisine gelecek.

2017 senesi ortamında etkinliğe işlemiş olan Xbox Game Pass, Amerika menşeli program devinin oturttuğu sistem ile aylık olarak yeni oyunlara ev sahipliği yapıyor. Aldığınız abonelik alternatifi ile yüzden çok oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Yakuza Kiwami son eklenen oyun olmuştu. Sıradaki oyun ise bir hayli büyük olacak.

Red Dead Redemption 2, Xbox Game Pass Aboneleriyle Buluşacak!
Microsoft doğrulusunda Xbox Wire üzerinden oluşturulan duyuru ile Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs 2020 tarihinde Xbox Game Pass servisine eklenecek. Xbox One sahibi olup da şimdilik oyunu satın almamışsanız, iki hafta daha sabır etmeniz gerekmekte.

Yüz yetmiş beşten çok Yılın Oyunu mükafatı ve iki yüz elliden çok tam puan alan Vahşi Batı temalı oyunun öyküsü 1899 senesinde geçiyor. Van der Linde çetesinin bir delegesi olan Arthur Morgan adlı bir yasa kaçağının rolüne bürünüyorsunuz. Vahşi Batı’nın ölmekte olduğunu kabul etmek istemeyen Morgan olarak hükümet güçlerine, rakip çetelere ve başka muhaliflere soygun ve hırsızlık yaparak ve silahlı çatışmalara girerek karşı hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

Oyunun PC versiyonu belirli bir süreliğine platforma özel içerikler barındırıyordu ama geçen aylarda yayınlanan güncelleme ile bu içerikler PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarına da gelmişti. Hem de online Red Dead Online moduna da erişim hakkınız olacak.

Son olarak, Red Dead Redemption 2 oyununun geldiği gün Grand Theft Auto V de Xbox Game Pass servisinden kaldırılacak. Yani şayet şimdilik oynamadıysanız, elinizi acele tutmakta yarar var.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.