Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Valhalla Tanıtıma Hazırlanıyor!

e
sv

Red Dead Redemption 2 Bedava Oluyor!

654 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar Games’in ilerlettiği ve Vahşi Batı’da geride bıraktığımız açık dünya oyunu Red Dead Redemption 2 bedava oluyor. Mayıs ayında Xbox One kullanıcıları RDR2’ye bedava ulaşılabilecek. Konu ile alakalı Microsoft doğrulusunda oluşturulan açııklamada şu verilere yer verildi.

Red Dead Redemption 2 ne vakit bedava oluyor 175’in üstünde mükafatın sahibi olan oyun, çoğu profesyonel oyuncu doğrulusunda son vakitların en gerçekçi açık dünya oyunu seçildi. Red Dead Redemption 2, 7 Mayıs’ta konsol için Xbox Game Pass platformuna eklenecek.

Oyunun pazara sürülme tarihinden itibaren çoğu araştırmaya husus olan efsanevi oyun Red Dead Redemption 2, serüven sever oyuncuları etkilemeye devam ediyor. Detaylı ve çarpıcı grafiklere sahip oyunun sürükleyici bir hikâyesi de bulunmakta.

Oyunu daha evvelce oynayan ya da oynamak isteyen konsol oyuncularına bir sürpriz haber de Microsoft’tan geldi. Yapılan bildirimde, 7 Mayıs tarihinden itibaren konsol amacıyla Xbox Game Pass platformuna üye oyuncuların hiçbir ek ücret ödemeden Red Dead Redemption 2’ye erişim sağlayabileceği duyuruldu.

Yeni eklenecek oyunla beraber içeriği daha da zenginleşen Microsoft Xbox ve Xbox Game Pass, önümüzdeki dönemde de eklenecek yeni içeriklerle oyuncuların vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.