Telefonlar

Realme X7’nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

Realme bir sonraki serisini 1 Eylül’de piyasaya sürüyor ve sonunda telefonun ilk canlı fotoğraflarını aldık. İki üst düzey yönetici tarafından açıklandı. Şirketin sloganı üstte olan ve şüphesiz birkaç şeye dikkat çekecek olan düzgün bir üç renkli gradyan.

Realme X7 TeknoBizdeyiz 1
Realme X7'nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Detaylar! 9

Geçen yıldan beri Realme’nin sloganı “Sıçrayışa Cesaret Et” olmuştur ve şirket her zaman ürünlerini geliştirirken bu fikri uyguladığını söylüyor. Realme CMO’su Xu Qi Chase’in fotoğrafları, yaklaşan X7 akıllı telefonun nasıl görüneceğine dair bize bir bakış atarken, Tasarım Direktörü sıra dışı çözüme ışık tuttu.

Xianghai Sire, modanın sadece bir trend olmadığını, aynı zamanda çok kültürlülüğü kucaklamanın ve Batı kültürünü kucaklamanın bir yolu olduğunu söyledi. Genç aktif insanlar Realme’nin ana kullanıcılarıdır ve marka sloganını koymak istiyor, çünkü “her genç adam atlamaya, kendine meydan okumaya ve hak ettiklerini kazanmak için çok çalışıyor.

Realme X7 TeknoBizdeyiz 1 1
Realme X7'nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Detaylar! 10

Sire, rengin 8 aylık geliştirme ve 400 saatlik renk provasının yanı sıra çoklu endüstriyel işlemlerden sonra elde edildiğini de ortaya koydu. “C Rengi” olarak çevrilir, ancak daha uygun bir çeviri “Spektral Gradyan” olacaktır. Ayrıca böyle bir tasarımın bir kumar olduğunu ve moda ile Realme markalı teknolojinin el ele gidebileceğini umduğunu da sözlerine ekledi.

Realme X7 TeknoBizdeyiz 2
Realme X7'nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Detaylar! 11
Realme X7 TeknoBizdeyiz 3
Realme X7'nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Detaylar! 12
Realme X7 TeknoBizdeyiz 4
Realme X7'nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Detaylar! 13

İnsanları tasarım hakkında konuşmaya ikna etmek de kamera kurulumundan dikkatini dağıtmanın bir yolu olabilir – dört fotoğrafçı görüyoruz, ancak bunlardan ikisi portre modu ve makro fotoğraflar için temel 2 MP sensöre benziyor, yani iki işlevsel kamera kaldı. bugünün kısacık anlarını yakalamak için. Gerçek hayattaki fotoğraflardaki telefon, kızın elindekinden farklıdır – sadece kameraların konumuna bakın.

Realme X7 Pro 5G

Realme X7 Pro Render TeknoBizdeyiz
Realme X7 Pro 5G resmi yorumları
Realme X7 Pro Render TeknoBizdeyiz 1
Realme X7 Pro 5G resmi yorumları

Bununla birlikte, iki telefona sahip olmak pek de şaşırtıcı değil – Realme X7 ve Realme X7 Pro’yu görmeyi bekliyoruz, bu büyük olasılıkla önümüzdeki ay için planlanan küresel lansman için X’i çıkaracak. X7 Pro, TMall’da listelenmiştir ve ön tarafta bir delgi deliği ve yan veya arkada parmak izi okuyucu olmaması nedeniyle muhtemelen bir AMOLED’e sahip olacağını doğrulamaktadır.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu