Sıradaki içerik:

Mozilla, Firefox 84’te Flash’tan Kalıcı Olarak Kurtulacak

e
sv

Realme X50 Pro Player Teaser’ı Dikkat Çekiyor

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

25 Mayıs’ta Realme, ilk Smart TV ve yeni ısıtmaları da içeren bir dizi yeni ürünü tanıtacak. Ancak, yeni bir akıllı telefon lansmanı olmadan alışkın olduğumuz Realme olmaz mı? Şirket, Realme X50 Pro Player adlı yeni bir amiral gemisi cihazını tanıtacak.

2020 amiral gemisi olduğundan, telefon Snapdragon 865’ten başka bir yonga seti ile güçlendirilmeyecek. Bunun yanı sıra, el cihazı aynı zamanda LPDRR5 RAM ve UFS 3.1 depolama da içeriyor, bunlar 2020 amiral gemisinin gerçek özellikleridir. 

Örneğin, Realme X50 Pro 5G’de bir UFS 3.0 depolama alanı vardır. Bu yüzden depolama standardında kademeli bir iyileşme göreceğiz.

Performans iyileştirmelerinin yanı sıra, şirket yeni yakışıklı tarafından getirilen bazı bağlantı güzellikleri ortaya çıkardı. Her şeyden önce, 5G modem sayesinde ahize yeni ağ standardında sörf yapacak. 

Yakışıklı yeni ağ standardı ile 2,3 Gbps indirme hızlarına ulaşabilir. Dahası, Realme bunu daha yüksek hızlar ve düşük gecikme süresi anlamına gelen Wi-Fi 6 uyumlu bir cihaz haline getirecek.

Tüm gözler yeni ağ özelliklerinde olacak olsa da, şirket aynı zamanda en iyi LTE performansını da sağlıyor. Realme, ahizeyi 360 derecelik bir antenle donatıyor ve mükemmel ve istikrarlı bir bağlantı sağlıyor.

Gelişmeler dışında, TENAA’nın listesi şirketin bu yakışıklı bazı köşeleri kesmek zorunda olduğunu ortaya koyuyor. Görünüşe göre, oyun ve medya içeriğine odaklanan daha ucuz bir amiral gemisi versiyonu olacak. 

64MP atıcı yerine 48 MP kameramız olacak ve telefoto modülleri iyi durumda. Bununla birlikte, 6.44 inç OLED ekran ve 90Hz yenileme gibi diğer özellikler güvenlidir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.