Sıradaki içerik:

TikTok’un Son Veri İhlali 6 Milyon Zararı Açıklandı

e
sv

Realme X50 Pro, Android 11 Beta Programına Dahil Edildi!

avatar

Oğuzhan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme büyük bir başarı, iki yıl boyunca, marka segmentinde en çok satan akıllı telefonlara sahip olmayı başardı. Zorlayıcı donanım ve uygun fiyatın yanı sıra, firma iyi bir yazılım desteği de sağlıyor. 

Bu yıl, şirket, Android 10 güncellemesine dayanan Realme UI 1.0’ın tanıtımı ile kendi yazılım kimliğini oluşturmak için bir adım daha attı. Daha önce, Realme telefonları Oppo’nun ColorOS’unu çalıştırıyordu. Android 10’u bekleyen birkaç cihaz olmasına rağmen, şirket zaten bir sonraki büyük şeyde çalışıyor – Android 11 Bugün, Realme, Android 11 için test cihazlarını Realme X50 Pro’yu da dahil ettiğini duyurdu.

Güncelleme yalnızca deneyimli geliştiriciler için

eni güncelleme paketi Realme UI’ye dayanacak, ancak tüm stok Android yerleşik özelliklerini içermeyecek. Güncelleme çok erken bir aşamadadır ve hatalar içerebilir. Bu nedenle şirket sadece deneyimli geliştiriciler istiyor. Beta test programı ile ilgilenen kullanıcıların telefonun ROM’unu flaş etmeleri gerekecektir. 

Bu nedenle, deneyimi olmayan insanlar için bir güncelleme değildir. Şirket, bu ROM’da çok sayıda bitmemiş şey olduğunu belirtiyor. Şu anda, otomatik zamanlama işlevi gibi bazı özellikler çalışmıyor, bu nedenle manuel zamanlama gereklidir. Şirkete göre, bazı sistem işlevleri çalışmıyor ve UI düzgünlüğü istenenden daha az.

Ayrıca, bazı üçüncü taraf uygulamaları düzgün çalışmayabilir ve sistemde “bazı kararlılık sorunları” olabilir. Bu sizi geri tutmak için hala yeterli değilse, tam model numarası RMX2076 olduğundan emin olun. Ayrıca, RMX2076PU_11.A.25 taşıyan en son Android 10 sürüm paketini çalıştırıyor olmalısınız. Realme, hem en son işletim sistemi güncellemesi hem de Android 11 Beta 1 güncellemesi için paketler sağladı. Bu nedenle, Android 11 deneyiminden memnun değilseniz, Android 10’a kolayca geri dönebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için kaynak bağlantısını kontrol edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.