Realme X50 5G, Snapdragon 765G İle 25 Ocak’tan Önce Geliyor

2 dk


2019’un perdeleri kapanmaya hazır olan bazı şirketler, çabalarını 2020 sezonu akıllı telefon piyasalarına taşıdılar. Realme, gelecek ay en kısa sürede yeni bir 5G akıllı telefonu ortaya çıkarmak için hazırlanan bu şirketlerden biri.

Yeni cihaz Realme X50 takma makinesinin altına girecek ve merakla beklenen Snapdragon 765G yonga setine sahip olacak. Şirket henüz lansman tarihini açıklamadı, muhtemelen Çin Bahar Şenliği’nden önce resmi olduğunu göreceğiz.

Yeni rapor doğrudan Realme’nin ürün müdürü Wang Derek’ten geliyor. O bir sorguyu cevap Weibo Realme X50 5G Bahar Şenliği önce varacak doğrulayan. 2020’nin Çin tatili 25 Ocak’ta gerçekleşecek.

Realme görevlisinin sorguya dahil olduğunu gören kullanıcılar, X50 5G’nin de 120Hz ekran ile gelip gelmeyeceğini sordu. Derek, “Öyleyse satın alır mısın?” Sorusuyla başka bir soruya cevap verdi. Akıllı telefon, Realme’nin 120Hz ekranlı Xiaomi Redmi K30’a doğrudan tepkisi olacak. Bununla birlikte, Realme’nin K30’dan daha ucuz olabilecek bir orta sınıf cihazda bu teknolojiyi kullanıp kullanmayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Yeni yonga setinin yanı sıra, Realme ayrıca X50 5G’nin iki selfie yakalayıcı için sol üst köşede bir delikli bir ekrana sahip olacağını doğruladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

62
8 Paylaşım, 62 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir