Sıradaki içerik:

Honor X10 Lansman Öncesinden Görüntüleri!

e
sv

Realme Watch Ve Realme TV 25 Mayıs’ta Geliyor!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

91mobiles, Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth’in Twitter’da Realme Watch’u onayladığını ve Realme TV’nin 25 Mayıs’ta Hindistan’da başlatılacağını bildirdi .

Promosyon posteri, Realme Watch’un Apple Watch’a benzer bir kare ekrana sahip olacağını gösterirken, Realme TV’nin 43 inç modeli de dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda olması gerekir.

Realme TV’nin Android TV işletim sistemini çalıştırması bekleniyor ve Netflix Uygulamasını önceden yükleyecek. Aynı gün Realme, Çin’de yeni bir ürün lansman etkinliği düzenleyecek. Konferansta, Realme X50 Pro Player Edition dahil sekiz yeni ürün piyasaya sürülecek .

Kaynağa göre, Realme saatinde 320 X 320 piksel çözünürlüğe sahip 1.4 inç dokunmatik ekran bulunuyor. Saat gövdesinin sağ tarafında gezinme ve kilitleme / kilit açma için kullanılabilen bir düğme vardır.

Saat, tek bir şarjla 7 gün sürebilen dahili 160mAh bataryaya sahiptir. Ayrıca 24 saat kalp atış hızı izleme fonksiyonuna sahiptir.

Realme TV’ye gelince, Prime Video, Hotstar, Zee5 vb. Gibi popüler OTT uygulamalarını desteklemesi bekleniyor. TV’nin ayrıca eller serbest ses kontrolü için bir Google asistanı olacaktır. 43 inçlik modellere ek olarak Realme TV, 32 inçlik modeller ve 55 inçlik yüksek kaliteli QLED modelleri sunacak.

Hindistan son zamanlarda akıllı TV’ler için potansiyel bir pazar olmuştur. Geçen yıl, Nokia, Motorola gibi şirketler, Samsung, TCL, Xiaomi, OnePlus gibi farklı fiyat segmentlerinde hakim olan liderleri aramak için Akıllı TV endüstrisine girdi. Realme kesinlikle bu karışıma gelecekte katılmayı hedefleyecektir. Ancak şimdilik, Realme TV’nin Çin’e gelmesiyle, Çin’deki ufkunu genişlettikten sonra şirket için işlerin nasıl şekillendiğini beklemek ve görmek zorunda kalacağız.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.