Realme

Realme, Watch S Pro İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Çin odaklı akıllı telefon yapımcısı realme’nin yeni akıllı saati için bir tanıtım videosu yayınlandı. Bir Bollywood yıldızının yer aldığı tanıtım videosunda, saatin AMOLED ekrana sahip olacağı belirtildi.

Akıllı telefon yapımcıları bir yandan akıllı telefonlarını çıkarırken bir yandan da akıllı saatler geliştiriyorlar. Akıllı saat ilerleten akıllı telefon yapımcılarınden bir tanesi de BBK Electronics’in alt kuruşlarından realme.

Çin odaklı akıllı telefon yapımcısı, geçen ay Watch S ismini verilen modelini tanıtmıştı. Görünüşe göre realme Watch S’i şimdi de Pro varyantı takip edecek. Şirket, geçen zamanlarda Watch S Pro’ya bir fotoğraf yayınlamıştı, şimdi de bunu Twitter’da paylaşılan bir tanıtım videosu takip etti.

realme Watch S Pro, AMOLED ekranla beraber gelecek

realme Link (@realmeLink) resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda, akıllı saatin AMOLED ekranına ilgi çekildi. Paylaşılan videoda, Hindistan sineması Bollywood’un ünlü aktrislerinden Shraddha Kapoor yer aldı.

Şu an amacıyla saate dair AMOLED ekranı ve kalp atış hızı sensörü dışında çok şey bilinmiyor. Şirketin, gelişen zamanlarda yeni akıllı saatine dair paylaşımlarla beraber daha çok bilginin meydana çıkacağı ön görü ediliyor.

realme watch s pro teknobizdeyiz
Realme, Watch S Pro İçin Tanıtım Videosu Yayınladı 3

Paylaşılan tanıtım videosuna ek olarak realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth de Watch S Pro’nun prototipinin gösterildiği bir fotoğraf paylaştı. Yukarıda da görebileceğiniz fotoğrafta dairesel ekranlar ve birtakım fiziksel düğmeler yer alıyor. Hepsinin ekranı dairesel tasarıma sahip olsa da değişik materyallerden yapılmış kayışların bulunduğu görülüyor.

Watch S Pro’nun 1,3 inç LCD ekran ve 390 mAh bataryalı Watch S’e göre birtakım geliştirmelerle gelmesi bekleniyor. Şu an amacıyla bu akıllı saatin fiyatına dair rastgele bir bilgi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu