Realme V5 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

2 dk


Geçen hafta, Realme onaylarını Realme V5 olarak bilinen yeni bir V serisi akıllı telefona bırakmıştı. Şirket, şu anda cihazın önümüzdeki ay 3 Ağustos’ta resmen tanıtılacağını duyurdu.

Realme, lansmanından önce, Realme V5’in resmi görüntülerini Gümüş, Mavi ve Yeşil dahil olmak üzere üç farklı renkte yayınladı. Bu sefer Realme V5’in önünde tek bir delik delme ekranı ve arka panelinde dikdörtgen bir kamera yerleştirmesini kullanılacak.

Her ne kadar bu tür dikdörtgen kamera yerleştirmesi olan son akıllı telefonlar arasında ortak bir görüş olsa da, Realme V5 aslında şirketten bu tasarıma sahip ilk akıllı telefon. Geçmişte, Realme arka kamera sistemi için hap şeklinde bir tasarıma yakından bağlıydı.

Spesifikasyonlarına gelince, Realme V5’in yana monte edilmiş parmak izi sensörüne sahip 6.5 inç FHD + LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Tıpkı yaklaşan OPPO A72 5G gibi, Realme V5 de yeni duyurulan MediaTek Dimensity 720 işlemcisi tarafından desteklenecek.

Cihaz, hem bağımsız (SA) hem de bağımsız olmayan (NSA) modları destekleyebilen 5G’ye hazır bir akıllı telefon olacak. Kasası’nın altında da 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı olacak.

Kamera bölümünde, Realme V5, 48 megapiksel ana kamera içeren dört kamera sistemine sahip olacak. Diğer üç kameraya gelince, muhtemelen bir ultra geniş lens, makro kamera ve bir derinlik sensörü olacaklar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

39
5 Paylaşım, 39 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir