Sıradaki içerik:

OPPO Reno5 Pro + 24 Aralık’ta Gelecek

e
sv

Realme Narzo 30 ve Narzo 30 Pro, Ocak’ta Çıkacak

2226 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eylül ayında Realme, Narzo 20 serisi orta sınıf telefonlarını duyurdu. Popüler haberci Mukul Sharma tarafından paylaşılan yeni bilgiler, şirketin Realme Narzo 30 serisini Ocak 2021’de piyasaya süreceğini ortaya koyuyor.

Tahminlere göre Realme, Narzo 30 ve Narzo 30 Pro telefonlarını gelecek yıl Ocak ayında piyasaya sürecek. Serinin ayrıca Narzo 20 serisinin Narzo 20A, Narzo 20 ve Narzo 20 Pro’dan oluşan üçüncü bir telefon içermesi bekleniyor.

Yeni sızıntının Narzo 30 serisinin teknik özellikleri hakkında hiçbir bilgisi yok. Şirketin Narzo 30 serisini Narzo 20 serisinden sadece beş ay sonra piyasaya sürmeyi planladığı anlaşılıyor. Umarım, söylenti değirmeni önümüzdeki haftalarda Narzo 30 serisi hakkında daha fazla bilgi aktaracaktır.

Hindistan, Narzo 30 serisiyle ele alınacak pazarlardan biri olabilir. RMX3171 model numaralı yeni bir Realme telefonu, Hint Standartları Bürosu’ndan (BIS) onay aldı. BIS listesi, telefonun özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Sadece RMX3171’in yeni seriye ait olduğundan bahsediyor. Cihazın Narzo 30 serisine ait olup olmadığı belirsizliğini koruyor.

BIS sertifikasından bahsetmişken, yeni bir Realme Watch kısa süre önce Hindistan yetkilisi tarafından onaylandı. Akıllı saatin bu ayın sonunda bir noktada kapağını kırması muhtemel. İlgili haberde RMX3092 ve RMX3093 model numaralı Realme telefonu, Çin’in TENAA sertifika platformunun veritabanında yer aldı. İlki, 3C’nin veritabanında 65W şarj cihazıyla da görüldü. Çin için Realme X60 5G telefon olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.