Sıradaki içerik:

Twitter Yanıtlar Özellikleri Güncelleniyor!

e
sv

Realme Narzo 10 11 Mayıs’da Hindistan’da Satışa Çıkıyor

453 okunma

Sayısız ertelemeden sonra, Realme nihayet Hindistan pazarında çok beklenen Narzo serisini piyasaya sürüyor. Yeni seri Realme Narzo 10 ve Realme Narzo 10A olmak üzere iki cihazdan oluşacak. 

Başlangıçta, cihazların 26 Mart’ta piyasaya sürülmesi gerekiyordu ve daha sonra koronavirüs salgını nedeniyle 21 Nisan’a ertelendi . Hindistan’daki virüs uzadıkça, lansman bir kez daha süresiz olarak ertelenmişti

Realme Narzo 10 11 Mayıs’da Hindistan’da!

Bugünün erken saatlerinde Realme, Narzo 10 lansmanı için yeni bir lansman tarihi resmen açıkladı. Tweet’e göre, cihaz 11 Mayıs 2020’de bir çevrimiçi lansman etkinliği aracılığıyla son açılışını görecek. Akıllı telefon üreticisi, tüm etkinliği çeşitli sosyal medya kanalında 12: 30’da (IST) canlı yayınlayacak.

Hindistan hükümeti e-ticaret web siteleri aracılığıyla temel olmayan ürünlerin teslimine izin verdiğinden, çeşitli akıllı telefon üreticileri artık gecikmiş cihazlarını piyasaya sürüyor. Cihazın sadece Yeşil ve Turuncu bölgede satın alınabileceğini belirtmek gerekiyor.

Kullanılabilirliğe gelince, cihaz çevrimiçi başlatma etkinliğinden kısa bir süre sonra almak için hazır olmalılar. Çünkü yeni Narzo serisiyle şirket agresif bir fiyat etiketi alabilir.

Beklenen Özellikler

Önceki söylentilere, sızıntılara ve tanıtımlara bakıldığında, Realme Narzo 10, su damlası çentik tasarımına sahip 6,5 inçlik bir ekrana sahip olacak. Kaputun altında, bellek yapılandırması hala bilinmiyorken MediaTek G80 yonga setinde çalışacak. Lens açısından, 48MP birincil sensörlü dörtlü arka kamera setine bakıyoruz. Tüm bunlar 18W hızlı şarj desteğine sahip devasa 5.000mAh pil ile desteklenecek.

Narzo 10A, Marzo 10’dan daha ucuz olması muhtemel. Tasarım açısından, su damlası çentikli bir ekrana sahip benzer bir estetik görmeliyiz. Fiyatlandırmayı düşük tutmak için marka, dört sensör yerine arkada üçlü kamera modülü ile birlikte gidecek.

Realme Narzo 10 Tanıtım Videosu

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.