Sıradaki içerik:

Into The Breach,25 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu!

e
sv

Realme, IFA 2020’de Bir Dizi Yeni Ürünü Piyasaya Sürdü: İşte O Ürünler!

avatar

Mert

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme, ilk IFA konferansını bugün erken saatlerde kapattı ve birçok iddialı hedef ve gelecek ürünü ortaya çıkardı. Realme Avrupa’nın resmi YouTube kanalındaki tam sunumu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Madhav Sheth, Realme Avrupa’nın CEO’su olarak devralındıktan sonra ilk kez ortaya çıktı ve markanın gelecek yılın sonunda Avrupa’da ilk 5 akıllı telefon markası olma iddialı hedefini ortaya koydu. Eski Kıta şimdi Realme’nin Hindistan’dan sonraki en önemli ikinci pazarı olacak ve hem akıllı telefon hem de AIoT ürünlerinin büyüyen bir listesini alacak.

AIoT cihazlarından bahsetmişken, Realme Smart TV 55 “, Realme Smart Bulb ve Smart Cam 360 ° dahil olmak üzere Avrupa’ya gelecek ürünler için pek çok tanıtımımız var.

Buna ek olarak Realme, Realme Buds Air Pro ve Buds Wireless Pro adlı ANC ile iki yeni TWS kulaklık ve Realme Watch S Pro adlı yeni bir yuvarlak akıllı saat getirmeyi planlıyor.

Yaklaşan Realme AIoT cihazları
Yaklaşan Realme AIoT cihazları
Yaklaşan Realme AIoT cihazları
Yaklaşan Realme AIoT cihazları

Bugünki brifing, Realme 7 serisinin yaklaşan Avrupa lansmanını da doğruladı. Realme V5, X7 serisi, Buds Air Pro ve Watch S Pro 2020’nin 4. çeyreğinde ona katılacak. Ayrıca Narzo 20 serisinin küresel lansmanı için bir teaser aldık.

Ürünler yakında Avrupa’ya geliyor
Ürünler yakında Avrupa’ya geliyor

Bu ürünler, üreticinin, tüm AIoT ürünlerini kontrol etmek ve yönetmek için kullanılacak Realme Link uygulamasının yanı sıra Realme akıllı telefonlarını temel cihazlar olarak gören 1 + 4 + N ürün stratejisinin bir parçasıdır. Realme, 2020’de 50’den fazla AIoT ürünü ve 2021’de 100’den fazla AIoT ürünü piyasaya sürmeyi planlıyor.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.