Sıradaki içerik:

Redmi K30 5G Speed ​​Edition 11 Mayıs’ta Geliyor

e
sv

Realme CEO’su X3 SuperZoom’un Geldiğini Doğruladı

290 okunma

CEO Madhav Sheth, Realme X3 SuperZoom’un geldiğini ve 60x zoom kameraya sahip olduğunu resmen doğruladı. Telefonun Yıldızlı Modu ile çekilen Samanyolu’nun bir fotoğrafını paylaştı ve mevcut telefonunuzla daha iyi bir çekim yapmaya çalışmanıza meydan okuyor.

Bu, muhtemelen 6x optik zoom ile bahsettiğimiz periskop kamera . Tabii ki, 60x büyütme dijital işleme ile elde ediliyor, ancak astro-fotoğrafçılık yine de birçok hesaplama becerisine dayanıyor (gökbilimciler telefonlara başlamadan önce görüntü istifleme yapıyorlar).

Paylaşılan fotoğraf 13MP çözünürlüğe sahip, yani bu modül muhtemelen Oppo 10x yakınlaştırmasına benziyor.

Samanyolu’nun Realme X3 SuperZoom’un Yıldızlı Modu İle Çekilmiş Fotoğrafı

Ancak, Realme X3 SuperZoom , 12GB’a kadar RAM ile biraz daha hızlı Snapdragon 855+ yonga setini kullanacak. Bu, bir yonga seti için harika bir seçimdir (örneğin, S765G’den daha güçlüdür), özellikle 5G dikkate alınmıyorsa (bu, Realme X50 telefonlarının alanıdır). Her neyse, bu X3’ün 30W şarj ile 4.200mAh bataryaya sahip olduğu söyleniyor .

Telefonun geri kalan kameralarının detayları henüz ortaya çıkmadı, ancak CEO teaser kampanyasına başladığı için, resmi duyuruya yol açan istikrarlı bir hızda daha fazla bilgi almayı bekliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.