Realme CEO’su, Realme 7’nin Oyun Yeteneklerini Yeni Teaser İle Test Ediyor!

1 dk


Realme 7 ve Realme 7 Pro, 3 Eylül’de tanıtılacak ve telefonlara yeni bir yonga seti öncülük edecek. Bildiğiniz üzere bunlardan dün ki haberimizde de bahsetmiştik.  Realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Madhav Sheth, Twitter sayfasında, yepyeni telefonun Hindistan’da piyasaya sürüleceğine dair bir onay yayınladı ve 10 saniyelik kısa bir video paylaştı.

Telefon, ellerinde herhangi bir önemli özelliği belirlememizi engelleyecek kadar iyi gizlenmiş durumda, ancak arka tarafta üç veya dört atıcı ve karanlık dikdörtgenin sağ alt köşesinde LED flaş bulunan bir kamera bölümü görüyoruz.

Güç tuşunun sağ taraftan dışarı çıktığını da görüyoruz, yani parmak izi tarayıcısı olarak ikiye katlanmayacak, bu da vanilya versiyonu yerine Realme 7 Pro olduğu varsayımına yol açıyor.

FP sensörünün ekranın altında görünmesi muhtemeldir, bu da bu cihazın bir OLED panele sahip olduğu anlamına gelir. Bu Realme sayı serisi için bir ilk. Teknolojinin Realme X7 Pro’ya da ulaşmasını bekliyoruz ve hala Realme 7 ile aynı cihazlar olup olmayacağını merak ediyoruz.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

77
9 Paylaşım, 77 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir