Realme C12, 18 Ağustos’ta Hindistan’da Tanıtılacak: İşte Detaylar!

1 dk


Bildiğiniz üzere Realme Haziran ayında C11 ve geçen ay C15 adlı iki cihazını tanıtmıştı. Şimdi şirket, Realme C12 olarak adlandırılan C serisine yeni bir üye eklemeye hazır.

Medyaya gönderilen bir basın notunda Realme, C12’yi 18 Ağustos’ta Hindistan’da, şirketin YouTube kanalında ve yerel saatle 12: 30’dan itibaren Facebook ve Twitter hesaplarında yayınlanacak bir çevrimiçi etkinlik aracılığıyla açıklayacağını duyurdu.

Realme ayrıca C12’nin 6.000 mAh pil paketleyeceğini doğruladı, ancak akıllı telefonun diğer özelliklerini açıklamadı. Bununla birlikte, C12 son zamanlarda Geekbench’ten geçti ve kaputun altında 3GB RAM ile eşleştirilmiş bir Helio P35 SoC ortaya çıkardı.

Realme, C12’nin yanı sıra 18 Ağustos’ta C15’i Hindistan’a da getirecek. Helio G35 SoC ile güçlendirilmiş, 6.5 “HD + ekrana sahip ve 18W’a kadar microUSB portu üzerinden şarj olan 6.000 mAh pil barındırıyor.

Realme C15

C15 ayrıca arkaya monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna sahiptir ve toplamda beş kamera ile birlikte gelir – ön tarafta 8MP selfie atıcı ve 8MP ultra geniş, 2MP monokrom ve 2MP derinlik sensör birimleri ile birleştirilmiş arka tarafta 13MP birincil kamera.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
9 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir