Realme C11, Lansmandan Önce Göründü!

2 dk


Dün, Realme , Realme C serisi tarafından elde edilen büyük bir kilometre taşını kutluyordu. Uygun fiyatlı akıllı telefon dizisi, 2018’in sonlarında tanıtıldıktan sonra 13 milyon kullanıcı işaretini geçti.

Birkaç ay önce şirket, dizilim için çok önemli bir adım olan Realme C3’ü tanıttı. Yakışıklı gerçekten uygun, ama aynı zamanda 2x Core Cortex-A75 çekirdekli bir küme vurguları ile bir Octa-Core sahip oyun SoC Helio G70 sayesinde etkileyici bir performans sundu. 

Şirket, araziyi serinin süper uygun fiyatlı yeni bir üyesi için hazırlıyor, ancak etkileyici bir şey değil.

Realme C11, dün Realme’in Facebook’taki Malezya hesabında görüldü. Fragmanlara göre, yakışıklı daha büyük bir bataryaya sahiptir ve sonsuz eğlence sağlar. Fragmanlardan biri de oyun için bir akıllı telefon olduğunu öne sürdü, ama biz öyle düşünmüyoruz.

Birkaç söylentiye göre, cihaz Helio G35 yonga seti ile güçlendirilecek. Ancak, bu çip, oyun odaklı bir akıllı telefondan beklediğimiz şeylere sığabilir. Bugün, Realme C11 ran Geekbench ve bu bize bu yongasetinin performansına daha iyi bir fikir verir. Dahası, Realfans Vietnam Facebook grubundan biri ahizenin kutudan çıkarılmasını gönderdi.

Realme C11 tuşları özellikleri

GeekBench anakartı “oppo6765” olarak bildirir, hatırlarsanız, Realme bir Oppo yan kuruluşuydu. Helio G35 veya MT6765 / VCB tek çekirdekli testlerde 900 puan ve çoklu puanda 4.153 puan aldı. Tabii ki, bu sonuçlar GeekBench 4.4.2 ile elde edildi. Raporlara göre G35, 8x Cortex A53 çekirdekli Sekiz Çekirdekli bir CPU. 

CPU 2.3GHz’de çalışıyor, ancak Helio G70’i bit Cortex-A75 çekirdekleriyle eşleştirmek için yeterli değil. Şimdiye kadar tüm yeni MediaTek yonga setlerinden etkilendik, ancak Helio G35 eski formüle bir dönüş gibi görünüyor. Ancak yine de şirketin eski isimsiz Dört Çekirdekli yongalarından daha iyi.

enchmark ayrıca 2GB RAM önerir. C3 temel sürümü de 2GB RAM getiriyor, ancak yonga seti daha iyi. Bu nedenle Realme C11’in Realme C3’ten çok daha uygun fiyatlı olmasını bekliyoruz. Ayrıca, 3GB RAM ve 32GB RAM ile maksimum kapasiteye sahip olmasını bekliyoruz. Son bit, yedekte Android 10’u gösterir, bu da üstte Realme UI 1.0’ı onaylar.

Realme C11, 30 Haziran’da önümüzdeki hafta açıklanacak. Küresel bir akıllı telefon.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

41
5 Paylaşım, 41 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir