Kapat

Realme C11 30 Haziran’da Tanıtılacak!

Geçen hafta, Twitter’da yaklaşan Realme C11’in resmi promosyon posteri bu cihazın varlığını tekrar teyit etti. Şimdi, Realme Malaysia, Realme C11’in 30 Haziran’da bir çevrimiçi lansman etkinliği ile başlatılacağını resmen açıkladı.

Realme tarafından piyasaya sürülen yeni bir teaser’a göre, Realme C11, yepyeni Mediatek Helio G35 SoC tarafından desteklenen ilk akıllı telefon olacak. Bu aslında yaklaşan Redmi 9C’ye de güç vereceği bildirilen aynı çip.

Tasarım açısından, Realme C11, diyagonal olarak yaklaşık 6.7 inç ölçen bir çiy damlası ekranına sahip olacak. Arka panelinde, sol üst köşede bütçe dostu Honor 9S’de gördüklerimize benzeyen benzersiz kare gövde olacak. Bu muhafaza çift kamera kurulumuna ve bir LED flaşına ev sahipliği yapacak.

Dümende, Realme C11, saatlerce kullanımı kolayca destekleyebilen büyük bir 5.000 mAh pil ile donatılacak. Özellikleri ile ilgili başka bilgi olmamasına rağmen, cihazın muhtemelen en az 2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip bir dizi bellek yapılandırmasında kullanılabilir olması muhtemeldir.

Her zamanki gibi, Realme C11’in Samsung Galaxy M01 ve yaklaşan Redmi 9A / 9C’nin beğenisine karşı rekabet edecek cazip bir fiyat noktası ile gelmesini bekliyoruz.

1 1 0 2 2 1