Sıradaki içerik:

OPPO F17 Pro Çok Yakında Geliyor

e
sv

Realme 7i, 18W Hızlı Şarjlı 5.000 mAh Bataryaya Sahip Olacak

464 okunma

Daha önce, cihaz Tayland NBTC otoritesinden sertifikasını aldıktan sonra Realme 7i akıllı telefonun varlığını öğrenmiştik. Şu anda, cihazla ilgili daha fazla ayrıntı, yeni CQC sertifikasyon listesiyle de sunuldu.

Listeye göre Realme 7i, tıpkı mevcut Realme 6i gibi, 18W hızlı şarj desteğine sahip devasa bir 5.000 mAh bataryaya sahip olmaya devam edecek. Liste, pil kapasitesi ve şarj hızı dışında başka bir şey göstermese de, cihazın önümüzdeki 7 serisi serisinde en uygun fiyatlı model olmasının beklendiğini biliyoruz.

Realme 7i’nin yanı sıra, Çinli akıllı telefon üreticisinin de 7 serisi serisinde birkaç üst düzey modeli tanıtması bekleniyor. Bu cihazların, mevcut 6 serisi dizisinde gördüklerimize dayanarak Realme 7S, Realme 7 ve Realme 7 Pro’yu içermesi muhtemeldir.

Ancak bu cihazlardan bazıları, belirli pazarlarda Narzo serisi altında da piyasaya sürülebilir. 7 serisi akıllı telefonların piyasadaki en ucuz orta sınıf akıllı telefonlar arasında olması beklense de, yüksek yenileme hızı, makul MediaTek G serisi yonga seti, güçlü kameralar gibi birçok çekici özellik görmeyi bekleyebiliriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.