Realme 7 ve 7 Pro Farklı Arka Tasarımla Gelecek

2 dk


Şimdiye kadar, önümüzdeki ay 3 Eylül’de duyurulması planlanan yaklaşan Realme 7 ve 7 Pro’nun özelliklerini zaten biliyoruz.

Şu anda Realme, şirketin resmi web sitesinde Realme 7 ve 7 Pro ikilisinin bazı önemli ayrıntılarını yeniden doğrulayan bir sipariş sayfası yayınladı. Bunun da ötesinde, her iki cihazın arka tasarımı da sayfanın kendisinde ortaya çıktı.

Görünüşe göre, her iki cihaz da bu sefer oldukça farklı bir arka tasarımla gelecek. Realme 7 için, cihaz uzatılmış bir kamera muhafazasına sahipken, Realme 7 Pro bunun yerine dikdörtgen bir modül yerleştirecek.

Bununla birlikte, çift, Sony tarafından geliştirilen 64 megapiksellik bir birincil kamera tarafından yönetilecek olan dört kameralı bir sistemle gelecek. Diğer 3 kamerada olduğu gibi, ultra geniş lens, makro kamera ve derinlik yardımcısı olması muhtemeldir – ancak “Pro” modelin bunun yerine derinlik sensörünü telefoto lensle değiştirmesi ihtimali vardır.

Bunun dışında Realme, Realme 7’nin, AnTuTu kıyaslamasında 300.000 puanın üzerinde puan alan yepyeni MediaTek Helio G95 SoC’ye sahip dünyadaki ilk kişi olacağını da doğruladı. Realme 7 Pro ise Snapdragon 720G SoC ile donatılacak.

Realme 7 Pro, fiyat segmentinde en hızlı olan 65W Süper Dart şarjı için destek taşıyan saygın bir 4.500mAh batarya ile desteklenecek. Diğer modelinden bahsetmişken, hızlı şarjı sadece 30W’a düşürülecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

50
6 Paylaşım, 50 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir