Kripto Para

Rain, Hiçbir Süreç Fiyatı Alınmayacağını Açıkladı

Orta Doğu pazarının akabinde Mart 2022’de Türkiye’ye giriş yapan tanınan kripto para platformu Rain, bugün daha fazla kripto para yatırımcısını kendisine çekecek bir uygulama duyurdu. Platform, yapılan süreçlerden %0 oranında, yani hiçbir süreç fiyatı alınmayacağını açıkladı.

Kripto para yatırımcılarını rastgele bir süreç yaparken bir maliyet ödemekten kurtaracak olan bu uygulama, Rain Türkiye Genel Müdürü Mehmet Çamır’a nazaran kripto para piyasasına yeni bir istikamet verecek. Yeni uygulamayla platform, kripto para süreçlerini herkes için kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Rain, 200 binin üzerinde faal kullanıcıya sahip

rain hicbir surec fiyati alinmayacagini acikladi 0 LQsIK2b5

Rain, günümüzde global çapta 2 milyar doların üzerinde süreç hacmine ve 200 binin üzerinde etkin kullanıcıya erişmeyi başardı. Platformun yatırımcıları ortasında Coinbase, Kleiner Perkins ve MEVP üzere değerli şirket ve fonlar da bulunuyor. Kullanıcılar, Rain’in internet sitesi ya da taşınabilir uygulaması aracılığıyla kripto para süreçleri gerçekleştirebiliyor.

Rain, Türkiye’deki atılımlarının en büyüğünü geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirmişti. Platform, Türkiye’nin esaslı spor kulüplerinden Beşiktaş ile sponsorluk mutabakatı imzalamıştı. Genel Müdür Mehmet Çamır, ilerleyen vakitlerde platformda Beşiktaş taraftarlarına ayrıcalıklı şeyler sunulacağını da duyurmuştu.

Kaynak: https://www.webtekno.com/rain-islem-ucreti-alinmayacagini-acikladi-h122858.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu