Sıradaki içerik:

İOS için Google Drive, Touch ID ve Face ID Kimlik Doğrulaması Alıyor

e
sv

Radikal Tasarıma Sahip Lenovo Legion Oyun Telefonu Sızıntıları!

402 okunma

Lenovo Legion’ın bir sonraki büyük oyun akıllı telefonu olması bekleniyor ve zaten onaylanmış bitler düzgün bir şekilde etkileyici – tel üzerinden 90W şarj ve devrim niteliğindeki soğutma teknolojisi.

Son olarak, XDA-Developers’ın izniyle telefonun bazı görüntüleri var. Web sitesine göre, telefon bir pazarlama videosunda ortaya çıktı, benzersiz ve cesur bir tasarım ortaya koydu – arkadaki her iki kamera ortada ve selfie atıcı yandaki bir açılır mekanizmada gizlidir.

Telefon açıkça yatay olarak tutulacak şekilde tasarlanmıştır ve bu yüzden kameralar bu olağandışı konumdadır. Açılır mekanizma bir Lejyon logosuyla işaretlenmiştir ve çift LED flaşı telefonun tam merkezinde Lejyon yıldızının hemen üstünde görüyoruz.

Promosyona göre, iki USB-C portu olacak, ikincisi yanda olacak, böylece oyun oynarken cihaz şarj edilebilir. Stereo ses için, telefonun üst ve alt (veya sol ve sağ) taraflarında gizlenmiş iki hoparlör olacaktır. Lenovo Legion telefon daha iyi ses ve bir çeşit “çift ısı borusu bölümü” için 1,4 cc’lik büyük bir bölmeye sahip olacak.

Özel kaynak, telefonun UFS 3.0 dahili depolama alanına, LPDDR5 RAM’e ve 144Hz ekran yenileme hızına sahip olacağını iddia ediyor; dokunmatik örnekleme 270Hz olarak listelenmiştir. Telefonun Android 10 ve ZUI 12 ile birlikte gelmesi muhtemel olsa da, ağır özelleştirmeler nedeniyle Legion OS olarak pazarlanacak.

Lenovo, arkaya iki keskin nişancı koyuyor – 16MP ultra genişleme ünitesiyle birlikte 64MP ana kamera. Öne bakan atıcıda 20MP’lik bir sensör olduğu söyleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.