PUBG Mobile 0.19.0 Güncelleme Sızıntıları

3 dk


PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi, birçok yeni heyecan verici içerikle sadece birkaç gün önümüzde. Güncelleme zaten PUBG Mobile’ın beta sürümünde yayında. Bu yüzden, oyuncular güncelleme sonrasında görecekleri içerik hakkında en azından bir fikre sahipler.

Ancak, PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinde o kadar çok sızıntı ve söylenti var ki, hepsini takip etmek zorlaşıyor.

PUBG Mobile 0.19.0 Güncellemesi Sızıntıları Detayları

Yeni ‘Livik’ Haritası

Evet, PUBG Mobile’ın 0.19.0 güncellemesinde yepyeni bir harita sunacağı doğrulandı. Bu yeni haritanın daha önce ‘Fourex‘ olarak adlandırıldığı söylendi, ancak yeni haritanın resmi adı Livik.

Yeni ‘Livik‘ haritası, PUBG Mobile’daki diğer tüm haritalardan birkaç öğe seçen en küçük harita olacak. Şifalı yaylar ve şelaleler gibi özellikleri ile PUBG Mobile’daki en güzel harita.

Ayrıca Livik, PUBG Mobile’da tam uzunlukta battle royale maçları oynamak için yeterli zaman bulamayan oyuncular için tasarlanmıştır. Bu yüzden harita en fazla 40 oyuncuyu destekleyecek ve her oyun sadece 15 dakika sürecek. 

Canavar Kamyon

Canavar kamyonlar yaklaşan PUBG Mobile haritası hakkında en heyecan verici şeylerden biri. Bu Monster Trucks son derece güçlüdür ve yeni ‘Gizli haritada’ sadece güncelleme yayınlandıktan sonra ortaya çıkacaktır.

Miramar’da Gökyüzü Tapınakları

Yakın tarihli bir PUBG Mobile Beta güncellemesinde, Miramar’a özel olan ‘Ancient Secret‘ adlı yeni bir etkinlik var. Etkinlikte, oyuncular çöl haritasında birkaç ‘Gökyüzü Tapınağı‘ bulabilirler. Ayrıca, bu tapınaklar gökyüzünde yüksek uçabilir, böylece sizi hayal edilemez yüksekliklere götürür.

Anne Patron

Call of Duty Mobile’daki Zombi patronu gibi, PUBG Mobile’ın da yakında bir Mumya patronu olacak. Güçlü Pharoah, Miramar’ın Kadim Gizli etkinliğinde Gökyüzü Tapınakları’nda bulunur. Dahası, sizi tapınağın içinde öldürmek için yanına dev yılanlar getiriyor. 

Kütüphane Silahı Oyun Modu

Son olarak, 0.19.0 Güncellemesi yeni TDMLibrary Gun game‘ modunu tanıtacak. Bu modda, iki takım bir kütüphane içinde birbirlerine karşı gidecek. Mod ayrıca, oyuncuların silahlarını öldürdükleri anda değiştirecek bir silah değiştirme mekanizması ile gelecek. 

Kütüphane Silahı Oyun modu zaten PUBG Mobile’ın beta sürümünde var ve oyuncular kesinlikle onu seviyor.

Düğmelerden Ayarları Devre Dışı Bırakın

PUBG Mobile Beta’da, oyuncuların oyunda ekstra düğmelerden kurtulmasını sağlayan yeni bir ‘Düğmeleri Devre Dışı Bırak’ özelliği var. Daha iyi bir oyun deneyimi elde etmek için oyuncuların ekranlarındaki alanı boşaltmasına yardımcı olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
6 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir