Genel

PUBG: New State’e Yeni Mod Geldi!

PUBG: New State adlı popüler oyunun Şubat güncellemesi bugün geldi. Beraberinde üç yeni silahla birlikte yeni ölüm maçı modu, iki silah özelleştirmesi, bir co-op canlandırma işlevi, hediye sistemi de dahil çok sayıda içerik getirdi. Bununla da sınırlı kalmayıp yapıma hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonları da dahil oldu.

Bugünkü güncellemede yer alan en belirgin ekleme, Round Deathmatch adlı 4v4 ölüm maçı modu oldu. Yeni Arena haritasında iki takım mücadele ediyor. Buna ek olarak yedi maçtan dördünü kazanan ilk takım tüm kapışmayı kazanmış oluyor.

PUBG: New State’e Yenilikler Geldi

Yeni ölüm maçının yanı sıra, Team Deathmatch için çeşitli iyileştirmeler geldi. Geliştirici ekip İstasyon haritasını daha fazla alan sunacak şekilde yeniledi. Buna ek olarak Team Deathmatch’in arayüzü de yeni bir tasarıma sahip oldu. Yapıma MP5KCrossbow ve DSR-1 gibi yeni silahlar eklendi.

pubg new state yeni mod teknobizdeyiz
PUBG: New State’e Yeni Mod Geldi! 7
pubg new state yeni mod teknobizdeyiz 1
PUBG: New State’e Yeni Mod Geldi! 8
pubg new state yeni mod teknobizdeyiz 2
PUBG: New State’e Yeni Mod Geldi! 9

Co-op artık, en fazla üç grup üyesinin grup arkadaşlarını canlandırabileceği yeni bir diriltme sistemi sunuyor. Bugün, Survivor Pass Vol.4‘te oyuncular, kostümler ve karakter görünümleri kazanmak için kıssa vazifelerini aldılar. Buna ek olarak Premium Pass için ödeme yapanlar da daha fazla ödül kazanıyor.

pubg new state yeni mod aldi teknobizdeyiz 1
PUBG: New State’e Yeni Mod Geldi! 10

Tüm bu içeriklerle birlikte, güzelleştirilmiş düşman işaretlemesi, yinelenen öğeleri düzelten QoL iyileştirmeleri ve optimizasyon üzere ele alınması gereken daha çok şey var. Sonuçta, PUBG: New State çıkalı daha bir yıl bile olmadı. Bu yüzden geliştirmeler bir müddet daha devam edecektir. Tekrar de, Krafton‘un bu bahiste ilgili davrandığını görmek oyuncuları memnun ediyor.

pubg new state yeni mod aldi teknobizdeyiz 2
PUBG: New State’e Yeni Mod Geldi! 11

Sizler PUBG: New State hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu