PUBG Mobile’ın Şaşırtıcı Oyun Modu İçin Tarih Göründü

2 dk


Mobil oyunlar arasında tanınmışlığı yüksek olan oyanlardan olan PUBG Mobile amacıyla yayımlanacak her yeni şey merak ediliyor. Bir süredir geleceği konuşulan ve PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabında paylaşılan yeni oyun modu amacıyla tarih 16 Nisan 2020’yi işaret ediyor. Cold Front Survival adı verdiği yeni oyun modunun en muazzam yanı ise nisan ayında yayımlanacak bir oyun modunun kış ya da kar ilişkisi içeriyor olması.

Yeni oyun modu: PUBG Mobile Cold Front Survival geliyor

PUBG Mobile’ın yeni oyun modu Cold Front Survival, daha evvelce beta sürümleriyle sızdırılan birkaç oyun içi görselden ibaret olarak karşımıza çıkmıştı. Oyun modunun biz de geride bıraktığımız ay haberini yapmış PUBG Mobile Arctic Mode adı altında Cold Front Survival modu olacağını söylemiştik. PUBG Mobile Cold Front Survival amacıyla çıkış tarihi amacıyla sızdırılan bilgilerde resmi açıklamalar 16 Nisan 2020 tarihinde oyunun modunun geleceğine işaret ediyor.

Peki bu yeni oyun modunda nelerin olması bekleniyor?

Öncelikle Vikendi haritası ile Klasik Mod kar ile kaplanacak. Oyuncular bu soğuk hava koşullarında zorlanacaklar çünkü beden sıcaklıklarını sabit tutmak amacıyla ateş yakmaları gerekecek. Eğer süratli bir şekilde davranılmazsa oyuncuların belirli bir süreden sonra can barı azalmaya, düşmeye başlayacak.

Vücut sıcaklığının korunması amacıyla yapılması gereken ise basit: Ateş yakmak. Oyuncular ateş yakmak amacıyla çakmak kullanabilir ya da ısınma zamanını kısaltmak amacıyla ağaç dallarıyla ateşi harlayabilir. Bu ateş sadece can barınızı yükseltmeyecek aynı vakitte yakılan ateş avladığınız hayvanları da pişirmenizi sağlayacak. Sonuç olarak tekrar canınızı artırmış olacaksınız.

Yeni oyun modunun bir başka muazzam yanı ise Call of Duty aynısı bir gözetleme drone’na ev sahipliği yapacak olması gösterilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

67
8 Paylaşım, 67 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir