Sıradaki içerik:

Whatsapp Güncellemesi Sekiz Kişi Görüntülü Sohbet Getiriyor!

e
sv

Pubg Mobil’den Büyük Hediyeli Etkinlik!

849 okunma

Önümüzdeki hafta 12. sezonunu kapatacak olan PUBG Mobile, bu vesileyle oyuncular amacıyla görkemli bir aktivite başlattı. Şanslı Para Ağacı faaliyeti kapsamında günde iki kez ağaç sallama hakkına sahip olacak oyuncular, iPhone 11 Pro ve AirPods’un yanı sıra oyun içi armağanlar kazanma fırsatı yakalayacaklar.
Çıkışıyla beraber mobil oyun dünyasındaki dengeleri sarsan eden; bugünümüzde de popülerliğini devam ettiren PUBG Mobile, bugün yaptığı duyuruda yeni güncellemenin ne vakit geleceğini paylaştı. Yapılan duyuruda oyuna istikbal 0.18.0 güncellemesinin 7 Mayıs tarihinde yayınlanacağı söylendi.

PUBG Mobile amacıyla oluşturulan duyuruya göre bir ileri hafta oyun, 12. sezonunu başarı ile kapatacak. İşte tam da bu nedenden PUBG Mobile, 12. sezonun kapanışını kutlamak amacıyla güzel bir aktivite başlattı. ‘Şanslı Para Ağacı’ faaliyetiyle beraber oyuncular, birbirinden güzel, hem oyun içi hem de gerçek armağanlar kazanma fırsatı yakalayacaklar.

iPhone 11 Pro ve AirPods kazanma fırsatı:

28 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında sürecek olan Şanslı Para Ağacı, oyunculara günde iki kez ağaç sallama hakkı tanıyacak. Ağaçta tespit edilen armağanlarin bazıları oyun içi eşyalar olurken gerçek armağanlar de kendine yer bulacak. Ağacı sallayan oyuncular, oyun içi eşyaların yanı sıra bir adet iPhone 11 Pro akıllı telefon ve iki adet AirPods kulaklığı kazanma fırsatı yakalayacak.

PUBG Mobile’da Şanslı Para Ağacı kapsamında ağacı sallayarak iPhone 11 Pro ya da AirPods’tan birini düşürmeyi başaran kullanıcıların armağanlarini alabilmek amacıyla adres bilgilerini vermeleri gerekecek. Hediyeler, kazanan kullanıcıların adreslerine gönderilecek.

Her gün iki ağaç sallama hakkı bulunsa da bu haklardan ikisi de değişik şekilde elde ediliyor. Birinci sallama hakkı, oyuna giriş yapan her oyuncuya verilirken ikinci hak, PUBG Mobile doğrulusunda yayılan bir görevin tamamlanmasıyla elde edilebilecek. Tabii bu görevler çok zor görevler olmayacak.

Şanslı Para Ağacı etkinliğinde ağaçtan iPhone 11 Pro ya da AirPods düşüremeyen kullanıcılar tekrar de oyun içersinde güzel hediyelere kavuşacaklar. 4 gün süresince her gün ağacı 2 kere sallayan ve toplamda 8 kez sallamış olan oyuncular, oyun içersinde kullanılabilecek eşi benzeri olmayan bir kostüme sahip olacaklar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.