PUBG Mobile, Yeni Sürümüyle Hindistan’da Geri Dönüş Yapacak!

1 dk


PUBG Mobile, Elektronik ve Bilişim Bakanlığı tarafından yasaklandıktan sonra Hindistan’dan çekilirken, tünelin sonunda ışık var gibi görünüyor. PUBG Corporation, uygun bir şekilde adlandırılan PUBG Mobile India ile Hindistan’a geri dönmeyi planladığını doğruladı.

Yeni uygulama, yerel kullanıcı tercihlerini yansıttığı söylenen değiştirilmiş oyun içi içerik ve özelleştirmelere sahip olacak. Daha da önemlisi, oyun, kullanıcı verilerini yerel düzenlemelere uygun olarak daha şeffaf bir şekilde işlemeye odaklanacak.

PUBG’nin ana şirketi olan Krafton Inc., PUBG Mobile India projesine 100 milyon dolarlık bir yatırım planlıyor. Baştan itibaren tamamen giyinik karakterlerin yanı sıra kırmızı yerine yeşil vuruş efektleri de dahil olmak üzere oynanış değişiklikleri olacak. Şirket ayrıca, daha sağlıklı oyun alışkanlıklarını teşvik etmek için genç oyuncular için oyun süresini kontrol etmeye yardımcı olacak bir özellik planlıyor.

Ayrıca Hindistan’da bir yerel ofis, iletişim ve kullanıcı hizmetlerini yürütmek için 100’den fazla çalışan ile kurulması planları da var. Hindistan’a özgü turnuvalar, etkinlikler ve gelecekte daha fazla eğlence projesi için planlar var. PUBG Mobile India’nın piyasaya sürülmesinin beklendiği belirli bir tarih yok.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

67
8 Paylaşım, 67 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu oyunu oynayıp hindistanlıları bilmemek olası değil hahaha:D Her yerden çıkıyor kendileri. Gelişen bir oyun, ilerleyen zamanalarda yeni güncellemelerle kullanıcı kitlesini daha da arttıracak bir oyun olacağı bariz.